Reklama

Reklama

Wiktoria Gąsiewska zachwyca w seksownej sukience. Ta kreacja podbija serca gwiazd

Wiktoria Gąsiewska wprawiła swoich fanów w zachwyt. Na Instagramie pochwaliła się efektami sesji, do której zapozowała w seksownej sukience, bez bielizny. Zdjęcia zapierają dech w piersiach! Tymczasem na punkcie kreacji oszalały kolejne gwiazdy. Nosiła ją już między Doda i Klaudia Halejcio. Ta sukienka to hit!

Wiktoria Gąsiewska pierwsze kroki na dużym ekranie stawiała już jako mała dziewczynka. Prawdziwą popularność przyniosła jej rola w serialu "Rodzinka.pl", po której kariera gwiazdy nabrała rozpędu. Dziś aktorkę możemy zobaczyć między innymi w "Barwach szczęścia" czy "Pierwszej miłości".

Obok pracy, celebrytka z powodzeniem prowadzi profile w mediach społecznościowych, chętnie dzieląc się swoim życiem z fanami. Najnowszym postem rozgrzała ich do czerwoności. Tak odważna jeszcze nie była!

Wiktoria Gąsiewska w sznurowanej sukience. Wygląda zjawiskowo!

Wiktoria Gąsiewska pochwaliła się efektami jednej ze swoich ostatnich sesji. Zapozowała w odważnej kreacji - sukience sznurowanej w okolicach biustu i na biodrach. Pod spodem nie miała bielizny. Nie ulega jednak wątpliwości, że aktorka wygląda fantastycznie!

Reklama

Fotografia wywołała spore poruszenie wśród internautów. Komentarzom nie było końca. "Gorąco się zrobiło", "Ogień, nie kobieta!", "Nie można się na ciebie napatrzeć! Według mnie jedna z najpiękniejszych polskich aktorek" - komentowali fani.

Sznurowana sukienka to prawdziwy hit! Kolejne gwiazdy nie przeszły obok niej obojętnie

Elegancka, czarna stylizacja niewątpliwie przyciąga wzrok. To sprawiło, że kolejne gwiazdy nie przeszły obok niej obojętnie. W podobnej kreacji pokazała się między innymi Doda.

Sukienka skradła również serce Klaudii Halejcio.

Ta kreacja to prawdziwy hit!

***
Zobacz również:
Klaudia Halejcio zdradza swój sekret. Dzięki temu dorobiła się majątku
Anna Oberc straciła pracę przez chorobę. "Zainfekowano mnie gronkowcem"
Rihanna szykuje się do pierwszego w życiu ślubu. Już niedługo...

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama