Reklama

Reklama

Wojciech Błach: Jestem zakochany!

Aktor na nowo układa sobie życie. Jest optymistą i wierzy, że jeszcze może być szczęśliwy. Jego serce znowu bije mocniej, a to za sprawą pięknej, młodej kobiety.

Kiedy rok temu Kamilla Baar zakończyła ich związek, miał złamane serce. Tegoroczna wiosna jednak przyniosła aktorowi nowe uczucie. - Jestem zakochany i układam sobie życie od nowa. Wszystko jest na dobrej drodze i nareszcie jestem bardzo szczęśliwy - mówi nam uradowany Wojciech Błach (43).

Choć plotkowano, że łączy go romans z Anetą Zając (33), z którą gra w serialu "Pierwsza miłość", to nie gwiazda jest jego wybranką, a dużo młodsza od aktora kobieta, pracująca w jednej z warszawskich restauracji. Spotykają się już od kilku miesięcy, a ostatnio paparazzi przyłapali zakochanych, kiedy czule się całowali.

Reklama

Wojtek do tej pory nie miał szczęścia do kobiet. Pierwsza żona odeszła od niego niespodziewanie, w sylwestra. Kiedy poznał Kamillę Baar, wydawało się, że znalazł swoją drugą połówkę. W 2011 roku zostali rodzicami Bruna (4), a aktorka w wywiadach zachwalała Wojtka jako wspaniałego ojca i partnera. Jednak i ta miłość skończyła się fiaskiem, bo w życiu Kamilli pojawił się inny mężczyzna.

Wojciech poświęcił się opiece nad dzieckiem, twierdzi, że syn "pokolorował mu świat". Kiedy tylko może zabiera chłopca do swojego wiejskiego domu w Pełczyskach pod Pińczowem. To azyl aktora. Wiejski dom kupił przed laty, sam wyremontował i urządził. Choć pochodzi ze Śląska, zachwycił się uroczą wsią w województwie świętokrzyskim, nawiązał tam przyjaźnie. Mały Bruno ma tam prawdziwy raj. A nowa wybranka Wojtka wie, że ma nie tylko jednego, ale dwóch mężczyzn do kochania.

Dobry Tydzień

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje