Reklama

Reklama

Wojciechowska pokazała zdjęcie sprzed lat

Martyna Wojciechowska, dziennikarka, pisarka i podróżniczka, od lat związana ze stacją TVN, otwarcie mówi o swoich uczuciach. Udowodniła to ostatnim postem w mediach społecznościowych, gdzie opisała swoją przyjaźń z prezenterem Olivierem Janiakiem.

Martyna i Olivier są jednymi z najpopularniejszych gwiazd stacji TVN. Dziennikarze cieszą się ogromną sympatią widzów. Musi ich sporo łączyć, bo przyjaźnią się ponad 20 lat!

Wojciechowska znana jest szczególnie z programu "Kobieta na krańcu świata". Fani cenią ją za chęć niesienia pomocy innym. Po raz kolejny postanowiła pomóc tym, którzy w jej opinii najbardziej tego potrzebują.

W ostatnim wpisie gwiazda wspomniała o akcji, którą zorganizowała wraz z Olivierem Janiakiem. Opublikowała zdjęcie sprzed dwóch dekad!

- Z Olivierem Janiakiem znamy się już ponad 20 lat! Za każdym razem, kiedy tylko wybieram jego numer telefonu i mówię: "Słuchaj Oli, planuję akcję charytatywną", to wiem, że mogę na niego liczyć. Tym razem również!" - napisała Martyna.

Reklama

W związku z organizowaną akcją charytatywną, Janiak zaproponował ciekawą formę nagrody dla darczyńcy.

- Olivier zaprasza do wizyty na planie swojego programu "Co za Tydzień". Na naszej charytatywnej aukcji Fundacji UNAWEZA możecie wylicytować tę wyjątkową przygodę! - oznajmiła dziennikarka.

- To kto chciałby zobaczyć, jak wyglądają kulisy powstawania programów telewizyjnych? To idealna okazja! I na lepszego gospodarza nie moglibyście trafić, Olivier zadba o Was jak o rodzinę - dodała Wojciechowska.

Fani są zachwyceni opublikowanym zdjęciem. Uważają, że czas działa na korzyść gwiazd TVN-u:

- Martyna, zmieniłaś się. Jesteś jeszcze ładniejsza.

- Nadal piękni i młodzi

- Oboje jak wino!

A co Wy sądzicie o zdjęciu i akcji charytatywnej? 
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy