Reklama

Reklama

Wojewódzki pokazał nową miłość. To młodziutka modelka!

Kuba Wojewódzki w ostatnim czasie często i chętnie wspominał o tym, że jego serce jest zajęte. Dziennikarz w rozmowach z mediami nie mówił jednak, z kim się spotyka. Wojewódzki wczoraj pojawił się na premierze spektaklu „Bliżej” w teatrze 6. Piętro. Towarzyszyła mu piękna, długonoga kobieta - modelka, którą miłośnicy programu „Top Model” mogą kojarzyć z 7. edycji show.

Kuba Wojewódzki rzadko publicznie mówi o swoim życiu prywatnym. Niewiele wiadomo o rodzinie dziennikarza TVN oraz o kobietach, z którymi się spotyka. Ostatnią partnerką Kuby Wojewódzkiego, którą chętnie zabierał na imprezy branżowe, była Renata Kaczoruk. Para rozstała się jednak w 2018 roku. Od tego czasu Wojewódzki stronił od publicznego okazywania uczuć i deklarowania sympatii.

Sytuacja zmieniła się kilka miesięcy temu. Dziennikarz podczas rozmów z  mediami często  sugerował,  że jego serce jest zajęte. Niedawno w podcaście, który prowadzi razem z Piotrem Kędzierskim, mimochodem wspomniał o "nowej dziewczynie Ani".

Reklama

Wszystko wskazuje na to,  że Kuba Wojewódzki nie chce już dłużej ukrywać nowego związku przed światem. Dziennikarz TVN wczoraj pojawił się na premierze w teatrze 6. Piętro. Wojewódzkiemu towarzyszyła Anna Markowska - modelka, finalistka 7. edycji popularnego programu rozrywkowego "Top Model". Chociaż Wojewódzki i Markowska powstrzymywali się od czułych gestów i dowodów  sympatii, wszystko wskazuje na to, że są parą.

Kim jest Anna Markowska? To nowa dziewczyna Kuby Wojewódzkiego?

Anna Markowska pochodzi z Krakowa, jednak od kilku lat mieszka w Warszawie.  Ukończyła architekturę wnętrz i przestrzeni na jednej z krakowskich uczelni. Zyskała rozpoznawalność dzięki udziałowi w 7. edycji programu "Top Model". Zachwyciła jurorów i widzów - zarówno swoimi umiejętnościami, jak i wzruszającą historią. Anna Markowska w przeszłości wygrała walkę z nowotworem  złośliwym. Przeszła długą rehabilitację i wróciła do normalnego funkcjonowania. Dziś jest w świetnej kondycji.

Anna Markowska nie wygrała 7. edycji programu "Top Model", jednak mimo to zrobiła karierę i stała się influencerką. 27-latka aktywnie działa w mediach społecznościowych. Na Instagramie obserwuje ją ponad 369 tys. użytkowników. Takie zasięgi wiążą się z intratnymi propozycjami współpracy.

Markowska nadal się rozwija, bierze udział w sesjach zdjęciowych i kampaniach polskich marek. Jest niezwykle wysportowana - chętnie ćwiczy i spędza długie godziny na siłowni. Efekty ciężkiej pracy widać gołym okiem. 27-latka może pochwalić się nienaganną sylwetką!

Anna Markowska spotykała się z Pawłem Delągiem?

Jakiś czas temu o Annie Markowskiej zrobiło się głośno, ze względu na jej rzekomy romans z Pawłem Delągiem. Modelka i aktor chętnie spędzali wspólnie czas. Zainteresowani nigdy nie potwierdzili plotek o związku. Paweł Deląg nie zabrał głosu w tej sprawie. Z kolei influencerka w rozmowie z portalem "Pudelek"  zaznaczyła, że, ze starszym o ponad 20 lat gwiazdorem łączy ją jedynie przyjaźń. 

***
Zobacz również: 

Anna Markowska z "Top Model" pokazała mamę
Anna Markowska pokazała poruszające zdjęcie ze szpitala
Ania Markowska tak wypoczywa na wczasach!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Anna Markowska | Kuba Wojewódzki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy