Reklama

Wpadka Małgorzaty Roznek-Majdan na Instagramie

W poniedziałek (5 marca) stacja TVN wyemitowała pierwszy odcinek nowego programu rozrywkowego pt. „Iron Majdan”. Jego bohaterami są oczywiście Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan.

Nieoficjalnie mówi się o tym, że budżet jednego odcinka show mógł przekraczać nawet milion złotych! Wygląda też ta to, że fani Małgosi i Radka są zadowoleni z tego, że swoich idoli mogą podglądać nie tylko na Instagramie, ale także w TV.

W pierwszym odcinku "Iron Majdan" Perfekcyjna Pani Domu pochwaliła się świetną formą. Na ringu wrestlerskim zaprezentowała nie tylko świetną sylwetkę, ale także naprawdę niezłą kondycję.

Nic ma się zresztą czemu dziwić - po świętach Bożego Narodzenia Instagram Małgorzaty wypełniły zdjęcia z siłowni. Rozenek-Majdan nie przestawała ćwiczyć również na wakacjach i pracę nad ciałem kontynuuje do dziś.

Świadczy o tym najnowsze zdęcie zamieszczone przez Perfekcyjną Panią Domu w mediach społecznościowych. Fotka przedstawia Gosię siedzącą na piłce i patrzącego na nią trenera personalnego.

Niestety, ujęcie nie należy do fortunnych. Wszystko przez rękę Rozenek-Majdan, ułożoną tuż przy brzuchu, który automatycznie wygląda na dużo większy niż w rzeczywistości.

Też widzicie tę niewielką wpadkę?

Reklama

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Rozenek-Majdan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama