Reklama

Wszyscy patrzyli tylko na Opozdę! Odważne rozcięcia przyciągały wzrok

Joanna Opozda na Bestsellerach Empiku zaprezentowała się w kreacji, wobec której ciężko przejść obojętnie. Aktorka postawiła na neonową suknię, która dokładnie podkreśliła jej sylwetkę. Spójrzcie na te zdjęcia!

Gala Bestsellerów Empiku

Podczas tegorocznych Bestsellerów Empiku przyznano statuetki dla twórców najlepiej sprzedających się dzieł w 2022 roku. Gala odbyła się 7 lutego, a nagrody trafiły w ręce pisarzy, muzyków, filmowców i twórców audio. 

Wśród zwycięzców znalazł się m.in. Remigiusz Mróz, Maria Sadowska, Sanah i Olga Tokarczuk. Podczas gali nie mogło zabraknąć występów polskich muzyków. Na scenie wystąpiła m.in. Agnieszka Chylińska, Dawid Podsiadło oraz Vito Bambino. 

To kulturalne wydarzenie co roku przyciąga całą plejadę gwiazd. Podczas gali starają się zaprezentować jak najlepiej, a ich stylizacje odbijają się szerokim echem. 

Zobacz także: Bestsellery Empiku 2022. Doda w obcisłej "małej czarnej". Gwiazda pokazała za dużo?

Reklama

Joanna Opozda na Bestsellerach Empiku

Na gali Bestsellerów Empiku pojawiła się Joanna Opozda, która swoim strojem od razu zwróciła uwagę fotoreporterów. Aktorka tego wieczoru postawiła na limonkową kreację, która od razu przyciąga wzrok i ciężko przejść wobec niej obojętnie. Joanna Opozda do dopasowanej kreacji nie dobrała zbyt wielu dodatków. Postawiła na srebrne sandałki na obcasie oraz torebkę w tym samym kolorze. 

Intensywny odcień to jednak nie wszystko. Krój sukienki dokładnie podkreślił smukłą sylwetkę Joanny Opozdy, a drapowanie oraz rozcięcia nadały całej stylizacji odważnego charakteru. Suknia ze zwiewnego materiału okazała się strzałem w dziesiątkę. Aktorka wyglądała w niej zjawiskowo. 

Nie da się ukryć, że Joanna Opozda dobrze wie, co jest aktualnie modne. Zawsze pojawia się w kreacjach, które wpisują się w aktualne trendy. Jak się okazuje, w zestawieniu modnych kolorów w 2023 roku króluje intensywna limonka. Ten odcień bez wątpienia będzie dominował w wiosennych oraz letnich kolekcjach. 

***

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Opozda | Bestsellery Empiku

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy