Reklama

Reklama

Wszystkie narzeczone księcia Harry'ego

Po powrocie z misji wojskowej w Afganistanie książę Harry nadrabia towarzyskie zaległości. Jego kolejne wizyty w modnych londyńskich klubach skrupulatnie odnotowuje brytyjska prasa. Media spekulują też, która ze znanych panien zdobędzie serce księcia...

Prasowe rankingi kandydatek na żonę 28-letniego "rozrywkowego księcia" otwiera Cressinda Bonas. Byli parą od maja ubiegłego roku.

Ich związek podobno rozpadł się w sierpniu, po słynnych "rozbieranych zdjęciach" księcia, opublikowanych przez gazety. Zdarzyło się to po pewnej suto zakrapianej alkoholem imprezie w hotelu w Las Vegas.

Kandydatka nr 1


Jesienią tabloidy miały mniej okazji, by informować o tym, co się dzieje u skoszarowanego wnuka królowej Elżbiety II. Jednak chętnie pisały, z kim i w jaki sposób spędza czas 23-letnia studentka uniwersytetu w Leeds.

Panna Bonas, wywodząca się z zamożnej rodziny, poznana przez księcia dzięki kuzynce, księżniczce Eugenii, jest obecnie wskazywana na kandydatkę numer jeden do usidlenia Harry'ego.

Blondwłosa modelka łatwo wyparła z pamięci poprzednią wieloletnią dziewczynę księcia - Chelsy Davy. Ta zupełnie zniknęła z pola zainteresowania paparazzich.

Reklama

A w rezerwie...

Na horyzoncie prasy brukowej jest też - na drugim miejscu na liście kandydatek na potencjalną żonę Harry'ego - Cara Delevingne.

20-latka z Londynu to rozchwytywana modelka, która ostatnio wystąpiła nawet w najnowszej filmowej adaptacji "Anny Kareniny", z Keira Knightley w tytułowej roli.

Jako kandydatka "rezerwowa" wymieniana jest Gabriela Wilde, która ze względu na podobieństwo i bliskie pokrewieństwo z Bonas (jej matka po śmierci ojca poślubiła niedawno ojca Wilde - Anstruthera-Gough-Calthorpe'a) określana jest mianem "klona Cressindy".

Czwarta w tej swoistej kolejce to - według mediów - Natasha Howard, hrabianka Suffolk i absolwentka politologii Uniwersytetu w Bristolu, obecnie stylistka.

Nieco dalej znajduje się Susanna Warren, była dziewczyna przyjaciela księcia, Guya Pelly'ego, która zgłasza aspiracje do bycia aktorką. Jej dziadek, hrabia Carnarvon, był dawniej doradcą Elżbiety II.

Warto zauważyć, że wszystkie wymienione panny są blondynkami, a jeśli dokładniej im się przyjrzeć, w sumie mają dość podobne rysy twarzy.

Romans mało prawdopodobny

Tę jasnowłosa koalicję rozbija jednak kandydatka numer sześć, brunetka... Pippa Middleton. To ona omal nie skradła przed rokiem ślubnego show swojej siostrze, księżnej Cambridge - Kate, która poślubiła Williama, starszego brata Harry'ego.

Mimo kilku burzliwych romansów z ostatnich miesięcy, ta 29-latka jest obecnie sama, a czas upływa jej głównie na bywaniu na salonach i w lożach VIP-ów na imprezach sportowych.

Choć tuż po ubiegłorocznym "ślubie 100-lecia" prasa kojarzyła tę dwójkę razem, to jednak wydaje się, że kolejny mariaż Windsorów z Middletonami jest raczej mało prawdopodobny...


PAP life
Dowiedz się więcej na temat: książę Harry | romans | związek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy