Reklama

Reklama

Książęta do wzięcia

William jest już zajęty. Ale głowa do góry! Na świecie jest jeszcze kilku wolnych książąt! SHOW przedstawia najlepsze partie świata!

Która dziewczyna nie śniła w dzieciństwie o księciu na białym rumaku, który zakocha się w niej od pierwszego wejrzenia i uczyni królową? OK, czasy trochę się zmieniły, bo dziś od białych rumaków panowie wolą konie mechaniczne. Dzisiejszy książę nie ma też lśniącej zbroi i nie mieszka za siedmioma górami, a my wcale nie musimy wdrapywać się na najwyższą wieżę ani spać na grochu, żeby go w sobie rozkochać.

Perspektywa tronu robi jednak takie samo wrażenie jak przed laty. Zwłaszcza gdy uświadomimy sobie, że prawdziwego księcia możemy spotkać nie tylko we śnie, ale tuż za rogiem! Wystarczy wyjechać do Szwecji, Belgii czy Monako i... uważnie się rozglądać!

Reklama

Swobodny jeździec


Wesoły, bezpośredni i rozrywkowy - taki właśnie jest Harry (26). Książę nie ukrywa, że lubi się bawić i na luzie podchodzi do dworskiej etykiety. Od eleganckich przyjęć woli więc imprezy z przyjaciółmi, a zamiast na herbatkę do Królowej Babci, pędzi na wyścigi konne.

Nieśmiały przystojniak


Mieszka w Londynie i nie ma pałacu, ale z pewnością Philippos (24), syn zdetronizowanego króla Grecji Konstantyna, ma iście królewską prezencję. Jest też bardzo skromny - nie lubi czerwonego dywanu i rzadko udziela wywiadów. Kocha za to przyrodę, a jego pasją jest fotografia.

Niepoprawny donżuan


Kilka tygodni temu Carl Philip (32) zakończył kolejny związek i uroczyście obwieścił, że znów jest do wzięcia. Jeśli więc akurat wybierasz się na urlop do Szwecji, bądź czujna. Możesz go spotkać na wyścigach samochodowych i... w nocnych klubach.

Szalony sportowiec


Kocha rugby, grę w polo i jazdę na nartach. "Jestem uzależniony od adrenaliny" - mówi w wywiadach Amadeo (24). Oprócz tego belgijski książę bardzo lubi podróże. Amadeo, zapraszamy do Polski!

Arabski poeta


Trzy lata temu Hamdan Ibn Mohammed Ibn Raszid al-Maktoum (28) został oficjalnie mianowany następcą tronu. Książę Dubaju jest zapalonym sportowcem i... wielkim romantykiem. Od kilku lat pod pseudonimem "Fazza" pisze piękne wiersze o miłości.

Piękny umysł


Urodę odziedziczył po babce Grace Kelly. Ale Andrea Casiraghi (27) z Monako jest nie tylko przystojnym, ale też inteligentnym kawalerem. Ukończył z wyróżnieniem paryski uniwersytet i włada aż czterema językami.

Justyna Kasprzak

Show

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: książę

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje