Reklama

Reklama

Wysokie wymagania Winony Ryder

44-letnia aktorka twierdzi, że nigdy nie wyszła za mąż, ponieważ chce mieć pewność, że jej małżeństwo będzie wyglądało jak małżeństwo jej rodziców.

44-letnia aktorka w 1993 roku rozstała się z Johnnym Deppem, z którym była zaręczona i twierdzi, że nigdy nie wyszła za mąż, ponieważ chce mieć pewność, że jej małżeństwo będzie wyglądało jak małżeństwo jej rodziców, którzy "są w sobie szaleńczo zakochani od 45 lat".

W rozmowie z "The Edit" powiedziała:

Reklama

- Jestem monogamistką. Przez dłuższy czas byłam singielką i nie wiedziałam jak się randkuje! Od zawsze tak było: gdy miałam 15 lat, to lubiłam takiego chłopaka, z którym się całowałam. Myślałam, że to oznacza, że jesteśmy parą. Moja mama musiała mi wszystko wyjaśnić.

- Małżeństwo? Sama nie wiem. Wolałabym nigdy nie wychodzić za mąż niż potem się rozwodzić kilka razy. Nie mówię, że w rozwodach jest coś złego, ale nie wiem, czy byłabym w stanie zdecydować się na taki krok. Moi rodzice są w sobie szaleńczo zakochani od 45 lat, więc moje wymagania są bardzo wysokie. Ale obecnie jestem szczęśliwa z pewną osobą.

Winona spotyka się z projektantem mody Scottem Mackinlay'em Hahnem od 2011 roku.

Gwiazda wyznała również, że lubi się starzeć i uważa, że dostaje bardziej interesujące role odkąd wróciła po zrobieniu sobie przerwy od Hollywood.

Powiedziała:

 - Uwielbiam się starzeć. Zawsze wcielałam się w postacie młodych dziewczyn. W dzisiejszych czasach operacje plastyczne są traktowane jak higiena osobista. Wielokrotnie ludzie mówili mi: 'Wiesz, może powinnaś nad tym pomyśleć...' i wskazywali na moje czoło. Mówili: 'Pozbądź się tych zmarszczek!', ale ja odpowiadałam: 'Nie! Za długo na nie czekałam!

- Aktorki nie mają łatwo, ponieważ wraz z wiekiem przestają dostawać propozycje filmowe. Wiem, że coś takiego ma miejsce. Najpierw jesteś dziewczyną, a potem zostajesz matką. Ale nie widzę w tym nic złego - ten etap może być równie interesujący, jeśli nie bardziej, jak granie głównych ról, będąc młodą aktorką.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje