Reklama

Reklama

Wzięła sekretny ślub

Kiedy wszyscy przeżywali rewelacje związane ze ślubem Kim Kardashian, ciche „tak” powiedziała też inna gwiazda. Jak donosi US Weekly piosenkarka Destiny’s Child, Kelly Rowland, od kilku dni jest mężatką.

Szybko, sprawnie i bez zbędnych fajerwerków, taki był ślub Kelly Rowland. 9 maja na Kostaryce piosenkarka wyszła za mąż za Tima Witherspoona. Szczęśliwą nowinę ogłosił magazyn US Weekly.

"To była szybka, prosta ceremonia. Było na niej nie więcej niż 30 osób." - mówi reporterom US Weekly źródło z otoczenia piosenkarki. Na liście weselnych gości znalazła się m.in. Beyoncé.  W dniu ślubu piosenkarka zamieściła na Instagramie swoje zdjęcie w stroju druhny.

Kelly Rowland i Tim Witherspoon zaręczyli się w grudniu 2013 roku. Na razie menadżer Rowland nie potwierdza informacji o ślubie gwiazdy. Jeśli okażą się prawdą będzie to pierwsze małżeństwo Kelly. Wcześniej piosenkarka przyjęła oświadczyny Roya Williamsa, jednak do ślubu nie doszło, a  ich związek zakończył się w 2005 roku. Rowland tłumaczyła wtedy, że jest za młoda na ślub. Czyżby uznała, że 33 lata to idealny czas na wyjście za mąż?

Reklama

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje