Xavier Wiśniewski rzucił studia. Teraz jego priorytetem jest niezależność

Syn Michała Wiśniewskiego i Marty Wiśniewskiej, Xavier, podzielił się ostatnio z mediami informacją dotyczącą jego studiów. Chłopak postanowił z nich zrezygnować i skupić się na zupełnie innych rzeczach. Jak zareagowali jego sławni rodzice?

Xavier Wiśniewski rzucił studia dziennikarskie
Xavier Wiśniewski rzucił studia dziennikarskieEast News

Xavier Wiśniewski, syn Michała Wiśniewskiego z drugiego małżeństwa z Mandaryną przyznał ostatnio, że postanowił rzucić studia. 19-latek wybrał się na dziennikarstwo, jednak w styczniu zrezygnował ze studiów.

Jaki był powód rzucenia studiów przez Xaviera Wiśniewskiego?

Xavier Wiśniewski przyznał, że w obecnej chwili priorytetem dla niego jest wolność i niezależność. Wraz z rzuceniem studiów chłopak postanowił wyprowadzić się z domu rodzinnego, w którym mieszkał ze swoją mamą i młodszą siostrą Fabienne.

Jednocześnie podjął pracę w jednym z warszawskich lokali gastronomicznych, dorabia również, pomagając swoim rodzicom w organizacji ich koncertów.

Zrezygnowałem w styczniu, przynajmniej na ten moment. Postanowiłem, że zajmę się trochę pracą, trochę muzyką, trochę pootwieram różne inne drogi. Poszedłem na studia i nie miałem tego, że faktycznie chce na nich zostać. Chciałem zobaczyć, z czym one się mają. Nie byłem zbytnio określony, gdzie dokładnie chce iść i na jaki kierunek, ale pomyślałem, że pójdę zobaczyć, jak to wygląda
powiedział Xavier w rozmowie z reporterką Jastrząb Post

Chłopak studiował zaocznie. Co ważne, dodał, że ma zamiar wrócić na studia, ale póki co nie jest to dla niego odpowiedni moment.

Jak na decyzję syna zareagowali Michał i Marta Wiśniewscy?

W związku dość radykalną decyzją chłopaka pojawia się pytanie, jak na rezygnację ze studiów zareagowali jego rodzice. Xavier zdradził, co powiedzieli, gdy podzielił się z nimi swoją decyzją.

Nie byli jakoś bardzo zadowoleni, ale wspierają mnie w tym. Ja im przedstawiłem plan, co chcę robić. Jak mnie zapytali, co zamiast studiów, to miałem przygotowaną odpowiedź, co chcę robić. Powiedzieli, że dobrze, ale żebym tego nie żałował. Mam kochanych rodziców, którzy będą za mną stać tak czy siak
wyznał chłopak

Co sądzicie o decyzji Xaviera Wiśniewskiego?

***
Zobacz również:

"Sobota na Love Island": Kim są nowe mieszkanki Wyspy Miłości?POLSAT GO
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas