Reklama

Zaskakujące doniesienia z Wielkiej Brytanii. To cios dla księżnej Kate. „Ma złamane serce”

Księżna Kate przeżywa osobisty dramat. Jak donoszą brytyjskie media, żona księcia Williama nie może mieć więcej dzieci. „Ma złamane serce. Jest mamą i zawsze chciała mieć dużo dzieci" – piszą tabloidy. Na jaw wyszła zaskakująca prawda.

Zaskakujące doniesienia z Wielkiej Brytanii. Cios dla księżnej Kate

Księżna Kate przez wielu Brytyjczyków uważana jest za godną następczynię księżnej Diany, która z ogromną klasą i empatią do poddanych wypełnia oficjalne obowiązki członkini rodziny królewskiej. Wraz z mężem uchodzą za zgodne małżeństwo, będące przykładem dla wielu młodych ludzi.

Tymczasem nie wszystko ma układać się po myśli pary. Z Wielkiej Brytanii docierają zaskakujące informacje na temat przyszłości rodziny Kate i Williama. Dziennik "The Globe" donosi bowiem, że para nie może mieć już więcej dzieci. To szczególny cios dla księżnej Kate, która od zawsze marzyła o dużej rodzinie.

Reklama

Zobacz również: Aleksander Kwaśniewski o pałacu Buckingham i rozmowie z królową Elżbietą II

Księżna Kate "ma załamane serce". Nie może mieć więcej dzieci

William i Kate doczekali się dotychczas trójki dzieci. W lipcu 2013 roku na świecie pojawił się książę George, a już trzy lata później, w maju 2015 roku, dołączyła do niego siostra, księżniczka Charlotte. W kwietniu 2018 roku książęca para powitała na świecie trzecią pociechę, księcia Louisa. Na tym jednak plany Kate i Williama na temat powiększenia rodziny nie skończyły się. Księżna Kate miała bowiem od zawsze marzyć o licznym potomstwie, chcąc mieć szóstkę dzieci. To najwyraźniej się nie uda.

Plan księżnej Kate miał zostać zniweczony przez Harry’ego oraz Meghan Markle. Po tzw. Megxit’cie na księżną Kate spadło wiele nowych obowiązków, a to ma wykluczać możliwość urlopu macierzyńskiego w przypadku kolejnej ciąży. W całą sprawę zamieszana jest nawet nieżyjąca już królowa Elżbieta II.

"Rodzina królewska rozpaczliwie potrzebuje Williama i Kate, aby uratować monarchię. Królowa Elżbieta powiedziała im, że przyszłość rodziny spoczywa na ich barkach, a Kate jest tak popularna, że nie mogą pozwolić jej na spędzanie miesięcy poza sceną publiczną na urlopie macierzyńskim" - donosi "The Globe".

Zobacz również: Król odetchnie z ulgą. Meghan i Harry nic więcej nie powiedzą? Przełomowa decyzja

Księżna Kate ma żal do Harry’ego i Meghan? "Nazywa ich samolubami"

Informator w rozmowie z dziennikarzami zasugerował, że księżna Kate jest rozgoryczona faktem pogrzebania jej marzeń o dużej rodzinie. Ma mieć ogromny żal do Harry’ego i Meghan, których określa nawet mianem samolubów.

"Powiedziano mi, że Kate ma złamane serce. Jest mamą i zawsze chciała mieć dużo dzieci. Chociaż rozumie, że pałac znalazł się w kryzysie z powodu odejścia księcia Harry’ego i Markle, to nie może powstrzymać się od obwiniania tych dwojga za swoje kłopoty. Kiedy nikt nie słyszy, nie nazywa ich inaczej, jak samoluby" - twierdzi informator w rozmowie z "The Globe".

Tymczasem takie przykazania ze spokojem miał przyjąć książę William. "Książę William wie, że jego żona jest rozczarowana, ale uważa, że ich trójka wystarczy" - donoszą brytyjskie media.

Zobacz również: Księżna Kate i książę William brylowali na weselu. Trudno od nich oderwać wzrok

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy