Reklama

Zayn Malik i Gigi Hadid uczą się jeździć konno

Zayn Malik i Gigi Hadid wspólnie chodzą na lekcje nauki jazdy konnej.

- Moja dziewczyna nieźle jeździ. Tak naprawdę to jest w tym świetna i jeździ od dziecka. Chce, abyśmy jeździli wspólnie, a ja nie jestem w tym dobry. Ale uczę się i mam dobrą zabawę - powiedział.

 - Moją pierwszą lekcję odbyłem na starym koniu, który mało się ruszał, więc nie było tak strasznie. Ona jeździła na o wiele szybszym koniu. Skakała przez przeszkody, a ja obserwowałem myśląc: To jest zwariowane!

23-letni piosenkarz wyjawił także, że idealna kobieta powinna być inteligentna i potrafić go czegoś nauczyć.

Dodał: - Zawsze to powtarzam i nadal twierdzę, że dla mnie inteligencja jest bardzo atrakcyjna. Kiedy mogę się od kogoś czegoś nauczyć, to jest to dla mnie atrakcyjne.

- Oczywiście fizyczna atrakcyjność też jest ważna, ale zdecydowanie większą wagę przywiązuję do osobowości, ponieważ nie da się zbudować poważnego związku z kimś, z kim się nie dogadujemy.

W międzyczasie Zayn przyznał, że nie jest już tak bardzo zainteresowany imprezami i preferuje"Netflix i relaks" z Gigi.

W wywiadzie dla nowego numeru magazynu PAPER powiedział: - Nie imprezuję już tak dużo. Spędzam sporo czasu w domu i potrzebuję do tego partnera. Lubię takie bezpieczeństwo, które to daje. Spotkam się dzisiaj z Gigi i prawdopodobnie obejrzymy w domu jakiś film. Netflix i relaks - bardzo często tak spędzamy wieczory.

Reklama

Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy