Reklama

Reklama

Zdrada i co dalej?

Są piękne, utalentowane i bardzo popularne. A jednak nawet one bywają zdradzane! Zbadaliśmy, jak zachowują się gwiazdy, gdy spotyka je niewierność męża.

Doda: Jeszcze pożałujesz!


Gdy prasę obiegły zdjęcia Radosława Majdana (38) w towarzystwie tajemniczej blondynki, reakcja jego ówczesnej żony Dody (26) była natychmiastowa. "Facet, który zdradził, zasługuje na drugą szansę, ale u innej kobiety" - stwierdziła publicznie piosenkarka, a na potwierdzenie swoich słów spakowała rzeczy małżonka, wystawiła je przed dom i złożyła pozew o rozwód. I choć Radosław wyglądał na mocno skruszonego, Doda była nieugięta - niewierny mąż drugiej szansy już nie dostał.

Halle: Już nigdy nie wyjdę za mąż!


Kiedy Halle Berry (44) odbierała Oscara, ze sceny dziękowała swojemu ówczesnemu mężowi Ericowi Bennetowi (44). Wtedy nie miała jeszcze pojęcia, że ukochany małżonek zdradzał ją niemal od początku ich dwuletniego związku. Gdy prawda wreszcie wyszła na jaw, aktorka próbowała ratować małżeństwo i towarzyszyła Ericowi w terapii dla seksoholików. Potem jednak zrozumiała, że mąż wcale nie zamierza się zmienić, i powiedziała "koniec".
Po latach Halle przyznała, że tamte doświadczenia na zawsze odebrały jej wiarę w małżeństwo i nigdy więcej za nikogo nie wyjdzie.

Jennifer: Tobie przebaczam, ale jej nie!


Kiedy na drodze Brada Pitta (47) pojawiła się uwodzicielska Angelina Jolie (35), życie jego żony wywróciło się do góry nogami. Od tego czasu Jennifer Aniston (41) jest skazana na widok publikowanych w prasie romantycznych zdjęć eks-męża z kochanką. Musiały minąć lata, zanim Jennifer przestała rozpamiętywać przeszłość. I choć przebaczyła Bradowi, to nigdy nie wybaczyła Angelinie, która z premedytacja rozbiła jej małżeństwo.
Jennifer nie obrzucała rywalki błotem. Pytana o komentarz, powiedziała krótko: "Zachowała się bardzo nie w porządku".

Sandra: Rozwód z klasą


To był jedna z najgłośniejszych i najobrzydliwszych zdrad w Hollywood. Sandra Bullock (46) przeżyła szok, gdy wyszło na jaw, że jej mąż Jesse James (41) sypia z kilkunastoma kobietami! Zaczęło się od wytatuowanej porno modelki, która publicznie pochwaliła się, że od roku jest kochanką Jessego.
"Codziennie po kilka razy kochamy się w jego garażu" - wyznała. Poniżona na oczach całego świata Sandra nigdy nie skomentowała poczynań partnera. Bez słowa złożyła pozew o rozwód.

Uma: Zostańmy przyjaciółmi


W ciągu pięcioletniego małżeństwa z Ethanem Hawke (39), piękna Uma Thurman (40) została zdradzona dwukrotnie. Niewierny mąż tłumaczył, że do romansów popchnęła go zazdrość o sukcesy żony i frustracja spowodowana jej "zażyłoscią z Quentinem Tarantino".
Aktorka podjęła próbę ratowania związku, ale rozwód okazał się nieunikniony. Poniżona Uma nie dość, że wybaczyła Ethanowi, to jeszcze podkreślała w wywiadach swoje przywiązanie i szacunek do niego. Nigdy też nie żaliła się publicznie, pokazując prawdziwą klasę.

Sarah: Spróbujmy jeszcze raz


Kiedy się poznali, Matthew Broderick (48) był na szczycie, a Sarah Jessica Parker (45) dopiero stawiała pierwsze kroki w show-biznesie. Kilka lat później role się odwróciły i Matthew stał się "mężem sławnej żony". Podobno to właśnie ta nieoczekiwana zamiana ról popchnęła Brodericka do zdrady. Romans aktora z opiekunką syna Jamesa Wilkie szybko wyszedł na jaw. Gdy rozwód wydawał się przesądzony, aktorka podjęła najtrudniejszą decyzję w życiu i wybaczyła mężowi.
Wkrótce para doczekała się ślicznych dziewczynek: Marion Loretty Elwell i Tabithy Hodge, urodzonych przez matkę zastępczą. "Chcę być dobrą mamą dla dzieci, dobrą żoną dla Matthew oraz dobrą aktorką" - deklaruje dzią Sarah.

Nowy większy SHOW - elegancki magazyn o gwiazdach! Jeszcze więcej stron, więcej gwiazd i tematów! Więcej na temat słynnych zdradzonych przeczytasz w najnowszym wydaniu magazynu, w sprzedaży od 25 października.

Show
Dowiedz się więcej na temat: aktorka | zdrada | Halle Berry | Jennifer Aniston

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy