Zmieniła ich miłość...

Nie tylko kobiety pięknieją, gdy są zakochane! Przed wami panowie, którzy przeszli metamorfozę pod wpływem nowych partnerek.

Badach
BadachJacek KurnikowskiAKPA
Trudno nie zauważyć ogromnej przemiany aktora
Trudno nie zauważyć ogromnej przemiany aktoraJarosław Antoniak/ Wojciech EngelbrechtAKPA

4. Mikołaj upodobnił się do Colina Farrella

On - prawie jak hollywoodzki przystojniak w rockowej stylizacji. Ona - prawie jak delikatna Alicja Bachleda-Curuś...

Agnieszka Włodarczyk (31) i Mikołaj Krawczyk (30) z pewnością długo przygotowywali się do pierwszego wspólnego wyjścia na bankiet. Efekt? Ogromne zaskoczenie! Oczywiście to nie pierwszy raz, kiedy Mikołaj wzbudził sensację wśród bywalców salonów. Ale wcześniej aktor hołdował innemu stylowi.

Tamto wcielenie można by nazwać "wariacją na temat Elvisa Presleya". Błyszczące garnitury, kolorowe krawaty, krzykliwe koszule, włosy postawione na żel...

Obcisłe skórzane spodnie i motocyklowe buty dobitnie świadczą o tym, że aktor zaczął wszystko od nowa. W którym wcieleniu jest bardziej przekonujący? Jak Elvis? Mikołaj i jego ekspartnerka Aneta Zając byli bezkonkurencyjni w każdym rankingu na... najgorzej ubraną parę show-biznesu.

Imponująca metamorfoza pana Zbigniewa
Imponująca metamorfoza pana ZbigniewaWojciech Engelbrecht/ ZawadaAKPA

3. Zbigniew docenił siłę elegancji

Kim jest ten pan w za dużej dżinsowej kurtce? To Zbigniew Zamachowski (51) w czasach "sprzed Moniki".

Zanim aktor zakochał się w dziennikarce, nosił się bardzo praktycznie, nie wyróżniając się z tłumu. Monika Richardson (40) uzmysłowiła mu chyba, jak ważny jest odpowiedni wizerunek.

Od kilku miesięcy Big Zbig ceni klasyczne płaszcze, eleganckie koszule i... farby do włosów. "Monika dba, żebym wyglądał jak człowiek", powiedział "Twojemu STYLOWI" aktor.

Brain zmężniał i wyprzystojniał przy Megan
Brain zmężniał i wyprzystojniał przy MeganGetty Images

2. Brian rzucił w kąt dziurawe spodnie

"Mam to gdzieś, jak wyglądam, przecież najważniejsze jest, co mam w głowie, prawda?", mówił kilka lat temu Brian Austin Green (39) pytany przez dziennikarzy o swój styl.

W tamtym czasie aktor, znany z kultowego serialu "Beverly Hills 90210", nosił bluzy, szerokie koszule i dziurawe spodnie. Preferował styl sportowy, któremu był wierny nawet podczas oficjalnych imprez.

Dopiero gdy zakochał się w ślicznej Megan Fox (26), zaczął pracować nad wyglądem. "Nie chcę przynieść mojej dziewczynie wstydu", żartował, gdy podczas pierwszego wspólnego wyjścia zaprezentował się w smokingu.

Dziś Megan i Brian zaliczani są do najbardziej stylowych małżeństw w fabryce snów. Chyba więc warto było porzucić dziurawe spodnie...

Kuba na ślubie wyglądał świetnie
Kuba na ślubie wyglądał świetnieJacek KurnikowskiAKPA

1. Kuba stał się bardziej sexy

Kuba Badach (36) to bardzo zdolny artysta. Co do tego nie ma wątpliwości. Niestety, z talentem muzycznym nie szło u niego w parze wyczucie stylu.

Choć Kuba śpiewa zmysłowym głosem, na koncertach raczej nie przyprawiał fanek o przyspieszone bicie serca. Efekt psuły niemodne koszule i fatalne marynarki. Do czasu, aż w życie muzyka wkroczyła Ola Kwaśniewska (31).

Znana z zamiłowania do mody prezydentówna najwyraźniej zainspirowała ukochanego do zmian w szafie. Choć mężczyźni nie przepadają za zakupami, Kuba zdał się na gust narzeczonej.

Mało tego! Wokalista schudł kilka kilogramów. O tym, że dobrze na tym wyszedł, przekonują zdjęcia ślubne pary.

SHOW 22/2012

Show
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas