Reklama

Reklama

Zmysłowa sesja Agaty Młynarskiej

Agata Młynarska za nic ma upływający czas. 23 marca dziennikarka skończyła 53 lata, ale dojrzałość najwyraźniej jej służy.

Agata Młynarska prawdopodobnie jeszcze nigdy nie wyglądała tak ponętnie! Po latach nabierania doświadczeń i eksperymentowania ze stylem wydaje się, że wreszcie osiągnęła złoty środek i dziś, właściwie bez względu na okazję, zawsze wygląda olśniewająco.

Zdecydowanie odważniej też eksponuje swoje ciało, a jej stylizacje świetnie podkreślają zgrabną sylwetkę i delikatną urodę.

Widać, że dziennikarka jest w świetnej formie, pomimo faktu, że od wielu lat zmaga się z problemami zdrowotnymi.

Kilka miesięcy temu musiała nawet przejść poważną operację zatok, na skutek choroby, która nie pozwalała jej na normalne funkcjonowanie.

Reklama

Gwiazda często łapała infekcje i wciąż bolała ją głowa. Na szczęście ponad trzygodzinna operacja zakończyła się sukcesem i dziś Młynarska może oddychać pełną piersią.

Ostatnio na oficjalnym profilu na Instagramie dziennikarki pojawiły się ujęcia z sesji zdjęciowej, na których Młynarska pozuje w odważnych stylizacjach, wyraźnie akcentując swoją perfekcyjną sylwetkę.

Agata Młynarska często podkreśla w wywiadach, że obecnie czuje się świetnie, zaakceptowała siebie w stu procentach i stara się wybierać z życia to, co najlepsze.

Taka filozofia życia wyraźnie odbija się na wyglądzie i kondycji gwiazdy. Nie da się ukryć, że powabu i kobiecości mogłaby pozazdrościć jej niejedna trzydziestolatka... Zgodzicie się z nami?
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy