Reklama

Reklama

Znamy płeć dziecka!

O Katie Price ostatnio mówi się głównie w kontekście jej rozwodu z Kieranem Haylerem. Jednak modelka jest nie tylko przyszłą rozwódką, ale też przyszła mamą. Niedawno ogłoszono wiadomość o płci dziecka. Za kilka miesięcy ma urodzić dziewczynkę.

To będzie piąte dziecko Katie. Kiedy w kwietniu, osiem miesięcy po narodzinach synka, ogłosiła, że spodziewa się kolejnego dziecka, mówiła że nie przypuszczała, że tak szybko zajdzie w następną ciążę. Modelka deklarowała jednak, że dobrze czuje się w roli matki i cieszy z następnego maleństwa.

"Dla Katie będzie to słodko -gorzki poród, jednak kiedy dowiedziała się, że urodzi dziewczynkę, była niezwykle podekscytowana." - mówiła osoba z otoczenia aktorki w rozmowie z The Sun.

Reklama

Gorzką częścią porodu, będzie zapewne myśl o ojcu dziecka. Na początku maja, Katie ogłosiła że chce rozwieść się z Kieranem Haylerem. Powodem rozpadu trwającego rok małżeństwa miałaby być zdrada Haylera. Według modelki, Kieran zdradził ją z jej przyjaciółką Jane Pountney. "Przykro mi, ale ja i Kieran rozwodzimy się. Mój mąż od siedmiu miesięcy ma romans z moją przyjaciółką Jane Pountney." - napisała Katie na Twitterze na początku maja.

Katie powinna urodzić córeczkę w lipcu. Będzie to jej piąte dziecko, a drugie z Haylerem.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje