Reklama

Znany piosenkarz zachowuje się agresywnie. Fani martwią się o jego żonę

W sieci pojawiło się krótkie nagranie, na którym widać jak Justin Biebere krzyczy na swoją żonę, Hailey. Według ustaleń wideo pochodzi z sobotniej nocy. Nagrano je w jednym z kasyn znajdujących się w Los Angeles, w którym piosenkarz występował. Fani z całego świata są zaniepokojeni zachowaniem Biebera, który wygląda na bardzo rozemocjonowanego. Martwią się o Hailey i przypominają niechlubne incydenty z przeszłości piosenkarza.

Przemoc w domu Bieberów?

Nagranie, które trwa zaledwie kilka sekund, wywołało burzę komentarzy i od razu stało się internetowym viralem. Widać na nim jak Justin wraz z żona  Hailey  w asyście ochroniarzy, fotoreporterów i krzyczących fanów przemierzają hol. Justin energicznie wymachuję rękoma,  jednocześnie krzycząc na znajdującą się obok Hailey. 

Piosenkarz wydaje się niezdrowo podekscytowany i nadmiernie wzburzony. Z kolei Hailey spokojnie kroczy obok męża nie zwracając na siebie większej uwagi. Internauci zastanawiają się, że tego typu agresywne zachowanie zdarza się Bieberowi częściej. Są pełni niepokoju i żądają wyjaśnień.

Reklama

Niepokojąca przeszłość artysty

Obawy fanów nie są do końca bezpodstawne, ponieważ przeszłość piosenkarza nie jest krystaliczna. Przed laty wiele mówiło się o jego relacji z  poprzednią partnerką Seleną Gomez. Para miewała wzloty i upadki. Gomez długo nie mogła porazić sobie z rozstaniem, a po ostatecznym zerwaniu relacji przyznała, że była ona toksyczna. Zaznaczyła, że przez Biebera ma duży problem z zaufaniem. Gwiazda trafiła  nawet do szpitala psychiatrycznego, w którym według doniesień zdołała uporać się z traumą.

Fani mogą spać spokojnie

Hailey Bieber na swoim Instagramie zaprzeczyła plotkom i poinformowała, że w jej małżeństwie nie dzieje się nic złego. Pod wspólnym zdjęciem napisała wyjaśnienie. 

Czy to uspokoi fanów, którzy boją się o jej bezpieczeństwo? 

Przeczytaj również:

Dominik z "Top Model" pozuje z partnerką w Cannes

Barbara Kurdej-Szatan pozuje z siostrą

Zobacz również: 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Justin Bieber | Hailey Bieber | przemoc domowa

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy