Reklama

Zofia Zborowska z ważnym apelem do firm. "Lepiej przekażcie te rzeczy do Domu Samotnej Matki"

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona na początku sierpnia zostali rodzicami. Aktorka z racji tego, że jest bardzo aktywna na Instagramie, zasypywana jest produktami różnych firm z ubrankami i akcesoriami dla jej nowonarodzonej córeczki. Jak zareagowała na wysyłki?

Zofia Zborowska od kilku tygodni celebruje bycie mamą. Jeszcze będąc w ciąży dzieliła się z obserwatorami prawdziwymi, szczerymi relacjami ukazującymi czas przed porodem nie tylko w cukierkowym świetle. Podkreślała, że oczekiwanie na dziecko nie wiąże się tylko i wyłącznie z kolorowymi chwilami, ale bywa też męczące. Równie szczerze wypowiada się na temat połogu.

Aktorka na swoim profilu propaguje również ekologiczny tryb życia. W myśl tego oraz ukazywania autentyczności macierzyństwa, zwróciła się z bardzo ważnym apelem do firm z produktami dla młodych mam i noworodków.

Ważny apel Zofii Zborowskiej

Reklama

Jako celebrytka z ogromnymi zasięgami, Zofia Zborowska jest stale zasypywana ofertami od firm, które chcą reklamować się na jej Instagramie oraz stale robią jej wysyłki różnymi produktami. Aktorka podkreśla jednak, że przy wyborze współprac jest bardzo wymagająca i ostrożna.

Tym razem zwróciła się z apelem do firm, które po porodzie wysyłają jej swoje produkty.

- napisała Zofia Zborowska na swojej instagramowej relacji.

- dodała aktorka.

Trzeba przyznać, że apel gwiazdy jest bardzo odpowiedzialny i dość nietypowy w polskim show-biznesie. 

Myślicie, że firmy wezmą sobie słowa Zosi do serca i naprawdę zaczną przekazywać produkty wysyłane celebrytom dla tych, którzy naprawdę ich potrzebują?

Przeczytaj również: 

Amerykański sen na polskim placyku

Była żona Eminema trafiła do szpitala 

Zobacz również: 


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Zofia Zborowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama