Żona Michała Wiśniewska zdradziła, jak wyglądał początek ich relacji!

Pola Wiśniewska jest piątą żoną lidera Ich Troje. Do niedawno była osobą bardzo tajemniczą. Od pewnego czasu za pośrednictwem mediów społecznościowych stopniowo ujawnia na swój temat nowe informacje. W ostatniej sesji pytań i odpowiedzi, jaką przeprowadziła na Instagramie, zdradziła m.in., że gdy poznała Michała Wiśniewskiego na portalu randkowym, to nie miała świadomości, że flirtuje ze słynnym piosenkarzem.

Żona Michała Wiśniewska na początku znajomości nie miała pojęcia, że jest sławny. Jak to możliwe?
Żona Michała Wiśniewska na początku znajomości nie miała pojęcia, że jest sławny. Jak to możliwe? Bartosz KrupaEast News

"Poznaliśmy się przez popularny portal randkowy. Później pierwsze spotkanie i kolejne. I jak już zostaliśmy. (...) Nie wiedziałam, że "Wiśnia" to "Wiśnia". Na swoim profilu miał czarno-białe zdjęcie, więc magia czerwonych włosów nie działała. Dodatkowo, nigdy też nie byłam fanką Ich Troje, ani czytelniczką portali plotkarskich, więc zwyczajnie Michała nie kojarzyłam" - wyjawiła na InstaStories Pola Wiśniewska. W jednym z wywiadów jej obecny mąż przyznał, że na pierwszą randkę wybrali się na spacer z psami.

W innym wątku sesji Pola wspomina, że jej najstarsze dziecko ma 18 lat. Oznacza to, że musiała zostać mamą w wieku 18 lat. Zanim poznała Wiśniewskiego doczekała się jeszcze trojga kolejnych dzieci - mają 13, 9 i 7 lat. Tak więc wspólnie z Michałem Wiśniewskim mają dziewięcioro potomstwa! Ich wspólny syn, Falco, przyszedł na świat w styczniu tego roku.

Pola Wiśniewska zdradziła, jak czuła się podczas ciąży

Pola została zapytana, czy ostatnia ciąża zasadniczo różniła się od tych, gdy była młodsza.

"Jest ogromna różnica! Chciałam napisać inaczej, ale taka prawda. Końcówka ciąży Falco była dla mnie naprawdę trudna, bo o ile do zastrzyków można się przyzwyczaić, to do totalnego spadku formy i codziennego bólu całego ciała już nie" - napisała 36-latka.

A jak na Falco zareagowały jej starsze dzieci? Czy były zazdrosne? "Nie, moje dzieciaki bardzo czekały na Falco i z dużą radością go powitały. Wszystkie są mocno ze sobą zżyte i mają w sobie oparcie, więc byłam spokojna o to. Wiedziałam, że jeśli któreś będzie zazdrosne, to znajdzie pocieszenie i zrozumienie nie tylko we mnie, ale także wśród najbliższych" - stwierdziła.

Pola ma dobry kontakt z byłymi żonami Michała Wiśniewskiego

Z kolei, gdy Polę zapytano: "Nie jesteś zazdrosna o jego poprzednie żony i kontakty z nimi poprzez ich dzieci?", to odparła: "Absolutnie nie. Wszyscy mamy bardzo dobry kontakt ze sobą i możemy na siebie liczyć". Czy myśli, że będzie już ostatnią żoną Michała, czy może ma wątpliwości? "Gdybym w nas nie wierzyła, to nie bylibyśmy małżeństwem" - napisała.

Na początku października ukazał się teledysk z udziałem Michała Wiśniewskiego i Poli do piosenki "Zatańcz ze mną". Co skłoniło ją do zagrania w klipie? "Ten teledysk jest bardzo intymny, jest o nas, dlatego ani przez chwilę nie miałam wątpliwości, że musimy go zrobić razem. To jest nasza pamiątka. Jak zdjęcie w rodzinnym albumie" - uważa ukochana Wiśniewskiego. Pola bynajmniej nie jest zawodową aktorką. Wcześniej pracowała w biurze architektonicznym.

Zobacz  również: 

„Ewa gotuje”: SolferinoPolsat
PAP life
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas