Reklama

Reklama

Żona Zenka Martyniuka marzy o kolejnym filmie

Jedną z bohaterek filmu "Zenek", który opowiada o życiu i karierze króla disco polo, jest jego żona. W filmie zagrała ją Klara Bielawka. Pani Danuta Martyniuk dobrze ocenia grę tej aktorki, ma jednak poważne zastrzeżenie co do jednego szczegółu.

Żona piosenkarza zdradza też, że chciałaby, żeby powstał film o jej związku z Zenonem. - To jest jak historia Elvisa i Priscilli Presley - zapewnia.

Już 14 lutego do kin trafi "Zenek", opowieść o młodzieńczych latach króla disco polo Zenona Martyniuka. W filmie nie mogło zabraknąć postaci żony piosenkarza, Danuty. Zagrała ją Klara Bielawka, aktorka znana m.in. z filmów "Ciemno, prawie noc", "Fuga", czy "jak pies z kotem" oraz seriali "1983", "Drogi wolności" i "Pod powierzchnią".

Reklama

Danuta Martyniuk, która trzykrotnie odwiedziła plan "Zenka", nie ma zastrzeżeń do gry aktorskiej pani Klary, której nie dawała zresztą żadnych wskazówek. Nie może jednak pogodzić się ze stylizacją, w jakiej grająca ją aktorka wystąpiła w scenie pierwszego spotkania z Zenkiem. "

- Ja nie byłam tak ubrana - wspomina pani Danuta.

Dowiedz się więcej na temat: Zenon Martyniuk

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje