Reklama

Żony i partnerki argentyńskich piłkarzy. To one będą wspierać ich z trybun

Przed piłkarską reprezentacją Polski ostatnie spotkanie fazy grupowej. To ono rozstrzygnie o awansie do dalszych rozgrywek. 30 listopada Polska zmierzy się z Argentyną, jednym z faworytów do końcowego tryumfu w całym turnieju. Wśród kibiców, którzy będą bacznie śledzić piłkarką potyczkę nie zabraknie żon i partnerek zawodników. Kim są WAGs argentyńskich piłkarzy?

Trwa mundial w Katarze. Od dziesięciu dni najlepsze piłkarskie reprezentacje walczą o tryumf w najważniejszym w tej dyscyplinie sportowym wydarzeniu. Do kraju położonego nad Zatoką Perską przylecieli nie tylko piłkarze, ale również ich drugie połówki. Oto kobiety, które wspierają argentyńskich zawodników.

Agustina Bascerano, żona Germana Pezzelli

Augustina Bascerano i German Pezzella zaczęli spotykać się w 2012 roku. Już trzy lata później piłkarz oświadczył się swojej wybrance. 30-letnia argentyńska piękność jest modelką i influencerką.

Antonela Roccuzzo, żona Lionela Messiego

Antonela Roccuzzo i Lionel Messi poznali się będąc dziećmi. W wieku pięciu lat spotkali się na turnieju piłkarskim. Później los ponownie postawił ich na swojej drodze. Zaczęli spotykać się w 2007 roku, by 10 lat później stanąć na ślubnym kobiercu, mówiąc sobie sakramentalne "tak". Małżeństwo ma trzech synów: Thiago, który urodził się w listopadzie 2012 roku, Mateo, urodzonego w 2015 roku i Ciro, który pojawił się na świecie w 2018 roku.

Reklama

Zobacz również: Polska gra o wszystko! Tak może wyglądać mecz z Argentyną

Tini Stoessel, partnerka Rodrigo De Paula

Związek Tini Stoessel i Rodrigo De Paula przez długi czas pozostawał w tajemnicy. Jeszcze do niedawna 28-letni zawodnik był bowiem związany z Camilą Holms, z którą spędził 11 lat i doczekał się dwójki dzieci. W kwietniu 2022 roku piłkarz zerwał ze swoją partnerką, wiążąc się z młodszą wokalistką Martiną Stoessel. Popularna Tini w przeszłości była gwiazdą serialu "Violetta". Jest piosenkarką, modelką i tancerką.

Agustina Gandolfo, partnerka Lautaro Martineza

26-letnia Agustina Gandolfo została nazwana przez "The Sun" najgorętszą WAGs tego sezonu.  Kobieta wrzuca do sieci mnóstwo odważnych zdjęć, prezentując swoje idealnie wyrzeźbione ciało. W zeszłym roku para powitała na świecie swoją pierwszą córeczkę. Agustina Gandolfo wróciła do formy sprzed ciąży w niemal ekspresowym tempie.

Oriana Sabatini, partnerka Paulo Dybali

Paulo Dybala może liczyć na wsparcie pięknej Oriany Sabatini. Jego partnerka to gwiazda muzyki pop, aktorka i modelka.

Zobacz również: Sasha Rebecca kusi fanów na Instagramie!

Carolina Calvagni, żona Nicolasa Tagliafico

Carolina Calvagni jest żoną Nicolasa Tagliafico. Para zaczęła spotykać się w 2015 roku, a sześć lat później, w lipcu 2021 roku, piłkarz oświadczył się swojej ukochanej na Malediwach. W grudniu 2021 roku odbył się ślub pary, w którym uczestniczyli ich najbliżsi przyjaciele i członkowie rodziny. Carolina Calvagni jest modelką, która z chęcią dzieli się swoimi zdjęciami na Instagramie.

Barbara Occhiuzzi, partnerka Nahuela Moliny

Barbara Occhiuzzi jest partnerką Nahuela Moliny. 26-latka chętnie dzieli się na Instagramie szczegółami swojego życia prywatnego.

Cami Galante, żona Leandro Paredesa

Camilla Galante poznała Leandro Paredesa jeszcze w czasach nastoletnich. 26-letni zawodnik i 28-letnia partnerka sportowca doczekali się dwójki dzieci: syna i córki. Camilla Galante ma swoją markę kosmetyczną, którą chętnie promuje w mediach społecznościowych.

Zobacz również: Kiedy mecz Polska - Argentyna? O której? Gdzie obejrzeć? [data, godzina]

Mandinha Martinez, żona Emiliano Martineza

Mandinha Martinez jest żoną Emiliano Martineza. Para spotykała się jeszcze w czasach liceum. W 2017 roku wzięli ślub, a wkrótce powitali na świecie syna oraz córkę. 30-latka jest projektantką wnętrz. Zajmuje się głównie projektowaniem dziecięcych pokoi, z powodzeniem prowadząc własną firmę.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: mecz Polska Argentyna | WAGs

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy