Reklama

Reklama

Związek Jennifer Lopez i Alexa Rodrigueza robi się coraz poważniejszy

Autorka hitu "On The Floor" podobno "jest bardzo zauroczona" byłym baseballistą, z którym spotyka się od lutego.

Jak donosi źródło: - Ich związek jest zdecydowanie coraz bardziej poważny. Kiedy się nie widzą, rozmawiają każdego dnia. Są naprawdę sobą zauroczeni.

Alex był ostatnio widziany, spędzając czas z Jennifer i jej mamą oraz poznał dwójkę dzieci Jennifer - Maxa i Emmę (9 l.)

Jak dodaje źródło w rozmowie z magazynem People: - Rodzina Jenniefer jest podekscytowana jej nowym chłopakiem. Spotkanie z jej rodzicami to oczywiście duży krok, ale to naturalna kolej rzeczy... Ona także spędza czas z jego rodziną...

- Często sprawy są nieprzewidywalne, kiedy stara się połączyć dwie rodziny z małymi dziećmi, ale dobrze im idzie. Dzieciaki już się poznały i spędziły ze sobą czas i jak narazie wszyscy się dogadują.

Alex potwierdził, że para jest razem miesiąc temu, podczas występu w telewizji.

Zapytany o ich związek powiedział: - To oczywiste. Świetnie się razem bawimy. Ona jest niesamowitą kobietą, bardzo inteligentnym człowiekiem i świetną mamą. Ona lubi zwykłe rzeczy. Jest prostą osobą. Kocha swoją rodzinę. Jest świetną siostrą i córką.

Jak doniosło ostatnio źródło, para rozważa ślub.

- Wszyscy jego znajomi twierdzą, że on naprawdę się w niej zakochał, ale na początku myśleli, że może to być tylko przelotna znajomość.

- Przyjaciele twierdzą, że oni mogą być naprawdę świetną parą. On nazywa J.Lo 'damą'. Na pewno by się z nią ożenił... ona jest inna niż kobiety, z którymi do tej pory się spotykał.

Reklama


Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje