Reklama

Reklama

Baran 2020-12

Dla zodiakalnego Baran grudzień będzie dobrym miesiącem. Przede wszystkim Baran może liczyć na spokój zarówno w pracy jak i w domu. Układ planet będzie mu bardzo sprzyjał.

Uczucia:

Zodiakalny Baran będzie pełen pozytywnej energii i dobrego nastroju, co przełoży się na jego związek. Słonce w Strzelcu sprawi, iż Baran będzie patrzył bardzo optymistycznie na swój związek. Czasem wręcz zbyt radośnie, przez co nie będzie do końca obiektywny. Od 16 grudnia za sprawą planety Wenus, Baran stanie się bardzo namiętny i chętny do spędzania czasu tylko we dwoje. Jego związek będzie się układał w tym miesiącu bardzo korzystnie, a jego samego ominą większe kłótnie czy spory.

Reklama

Samotny Baran ma szanse na poznanie ciekawej osoby, z którą może czekać go namiętny romans, o ile tylko otworzy się na taką propozycję.

Kariera i finanse:

Grudzień będzie bardzo sprzyjającym miesiącem dla zodiakalnego Barana, głównie za sprawą Merkurego w Strzelcu. Baran jednak musi uważać, ponieważ przez bardzo pogodny nastrój, może nie zwracać uwagi na szczegóły, które mogą doprowadzić go do popełniania nawet kilku drobnych błędów w pracy. Natomiast tak, czy inaczej, Baran ma szanse na otrzymanie dodatkowej gotówki, która bardzo mu się przyda. Będzie miał dodatkowe pieniądze, które powinien wykorzystać na spłatę długów czy kredytów. To mu wyjdzie na dobre.

Zdrowie:

W tym miesiącu Baran raczej nie będzie narzekał na swoje zdrowie. Choć musi uważać, bo mimo iż ma silny organizm i sam nie będzie chorować, to może zarazić innych domowników. Dlatego powinien przestrzegać zasad higieny i nie lekceważyć nawet delikatnych symptomów choroby. Natomiast jego stan emocjonalny będzie dobry i pozytywny nastrój udzieli się jego bliskim.Horoskop przygotowała wróżka Mariwa

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama