Reklama

Reklama

Baran 2021-07

Lipiec będzie dla Barana bardzo intensywnym miesiącem, pełnym zadań i spotkań. Baran powinien uważać jednak, aby nie popaść w konflikty, zarówno w domu, jak i w pracy.

Uczucia:

Wpływ Słońca, które będzie w tym czasie w Raku, sprawi, że Baran wiele czasu i swojej energii poświęci na relacje rodzinne. Chętnie spędzi czas z partnerem, zaplanuje wyjazd i wszystkim się zajmie. Niestety, za sprawą wpływu Merkurego wyniknie kilka drobnych spięć, które mogą zniszczyć dobrą atmosferę. Dlatego Baran powinien uważać, aby w natłoku zadań się wyciszyć i dodatkowo nie wprowadzać nerwowej atmosfery, która nie przyniesie mu nic dobrego. Ponadto czeka go wiele spotkań - to będzie czas dobrej zabawy i relaksu.

Reklama

Samotne Barany zdecydowanie mają szansę na poznanie nowej osoby. Merkury sprawi, iż będą mocno romantyczni i pociągający. Na pewno w tym czasie mogą liczyć na romans, a może też na coś więcej.

Kariera i finanse:

Baran będzie miał wiele na głowie, obowiązków mu nie zabraknie, a wręcz przeciwnie - będzie to mocno pracowity czas. Mimo dobrego nastroju, może się trochę stresować, że nie zdąży ze wszystkim, ale dobry plan i spokojne podejście do wyznaczonych zadań pomogą mu się ze wszystkim uporać. Merkury w dniach 9-10 lipca, cofając się, utworzy koniunkcję z Marsem w Lwie, co spowoduje duże rozdrażnienie. Szczególnie w tym czasie Baran powinien zwrócić uwagę na relację z innymi w pracy, gdyż o konflikt nie będzie trudno. Finansowo Barana czeka dobry miesiąc: będzie mógł pozwolić sobie na szaleństwa.

Zdrowie:

Baran powinien pamiętać, że wakacje to czas, który warto wykorzystać na zaopatrzenie organizmu w witaminę D. Dlatego jak najczęściej powinien przebywać na świeżym powietrzu, co także pomoże mu rozładować wewnętrzne napięcie.

Horoskop przygotowała wróżka Mariwa

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje