Reklama

Reklama

Baran 2022-01

Styczeń będzie miesiącem, w którym Baran powinien być opanowany, spokojny, a przede wszystkim ostrożny w tym co robi i mówi, ponieważ nie tylko sobie może zaszkodzić.

Uczucia:

Już na początku miesiąca, kiedy to Merkury wejdzie w gwiazdozbiór Koziorożca, Baran powinien uważać na to, w jaki sposób traktuje swoich bliskich, a szczególnie partnera, ponieważ może mu wyrządzić dużą krzywdę, a wypowiedzianych słów nie da się cofnąć. Można oczywiście za nie przeprosić, ale nie oznacza to, że one znikną. A Baran w swojej nadpobudliwości, może zachować się bardzo niewłaściwie. Wystarczy jednak, że nad sobą zapanuje. Na pewno nie cały miesiąc będzie zły i skazany na porażkę w sferze uczuć. Wenus będzie miała swój czas, w którym sprawi, że Baran okaże dużo ciepła partnerowi, a nawet miło go zaskoczy.

Reklama

Samotne Barany, nie mają szans na znalezienie miłości, to nie jest dla nich odpowiedni czas na uczucia.

Kariera i finanse:

Początek miesiąca za sprawą Słońca w połączeniu Saturna z Koziorożcem, okaże się mało efektywny dla Barana, a wręcz go spowolni i nie pozwoli ujawnić drzemiącej w nim energii. Z tego powodu Baran będzie mało efektywny. Jeśli Baran ma taką możliwość, to w tym czasie może zaplanować sobie kilka dni wolnego, na zregenerowanie się i przeczekanie słabszego momentu. Wszystko zmieni się diametralnie już w drugim tygodniu stycznia, kiedy to Mars w odpowiedniej konfiguracji, popchnie Barana do działania, a ten w pełni to wykorzysta i nic go nie powstrzyma już do końca tego miesiąca.

Zdrowie:

Niestety, ale zdrowie Baranom w styczniu nie będzie dopisywało. A wszystko za sprawą stresu i przemęczenia. Baran powinien szczególni uważać na to, żeby się nie odwodnić.

Horoskop przygotowała wróżka Mariwa

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje