Reklama

Baran 2022-02

Barana w lutym czekają zarówno dobre chwile, jak i trochę gorsze. Szczególnie powinien on uważać na sferę zawodową, jednakże bardzo dobrze kształtuje się sfera uczyć. W miłości czeka go dużo powodzenia i spełnienia.

Uczucia:

Cały miesiąc będzie dla Barana bardzo dobry. Jednakże na szczególną uwagę zasługuje pierwszy tydzień, kiedy to znajdzie się on pod dużym wpływem Słońca i Wenus we Lwie, a dzięki temu będzie emanował optymizmem i energią. Przełoży się to na ożywienie jego życia uczuciowego, a bardzo skorzysta na pewno na tym jego partner. W związku czeka go wiele radosnych i szczęśliwych chwil, a także harmonia i spełnienie. Będzie mógł liczyć na spokój i ukojenie nerwów, które nadszarpnięte będą problemami w pracy.

Reklama

Co ciekawe samotne Barany mają duże szanse na poznanie kogoś ciekawego. Nie muszą jednak nikogo szukać, ponieważ miłość znajduje się tuż obok nich. Wystarczy, że się otworzą i spojrzą na kogoś kto jest blisko przychylnym okiem, a może narodzić się z tego piękna miłość.

Kariera i Finanse:

Baranom na pewno nie zabraknie pieniędzy w tym miesiącu. Jednakże na wszystko, co otrzymają będą musiały bardzo ciężko zapracować. Nie powinny liczyć na szczęście, a wyłącznie na swoją inteligencję i działanie. Na pewno nie mogą pozostać bierne, bo też ich otoczenie będzie wymagało od nich poświęcenia. Ważne jest to, aby nie składały obietnic bez pokrycia i były bardzo czujne, ponieważ ktoś w ich otoczeniu może chcieć je oszukać. Merkury sprawi, że będą miały dużo siły do działania, dzięki czemu mogą zawalczyć o awans lub nową pracę.

Zdrowie:

Barany powinny W tym miesiącu szczególnie uważać na swoje zdrowie, ponieważ ich odporność będzie niska, a do tego stres i nerwy nie pozostawią ich w dobrej kondycji. Ponadto ich słabym punktem mogę okazać się kości i ścięgna.

Horoskop przygotowała wróżka Mariwa

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy