Reklama

Reklama

Bliźnięta 2020-12

Grudzień niestety, nie będzie za dobrym miesiącem dla zodiakalnych Bliźniąt. Wiele spraw nie będzie szło po ich myśli.

Uczucia:

Mimo, iż Bliźnięta będą romantycznie nastawione do związku, a za sprawą Wenus, dobry nastrój nie będzie ich opuszczał, to niestety muszą nastawić się na trudny czas w związku. Życie to nie tylko przyjemności, ale też codzienne obowiązki, do których Bliźnięta nie będą chciałby się przyłożyć. Odkładanie wszystkiego na później sprawi, iż partner nie wykaże się wyrozumiałością, a wręcz przeciwnie, wpływ Marsa spowoduje, iż Bliźnięta czeka kilka kłótni. Za to, grono przyjaciół, będzie tym, co najlepiej wpłynie na Bliźnięta, także spotkania z bliskimi osobami pozytywnie wpłyną na ich relację.

Reklama

Samotne Bliźnięta, nie będą miały szczęścia w miłości w tym miesiącu. Raczej nikogo nie poznają, a na pewno nikogo, kim mogłyby się zainteresować i stworzyć związek.

Kariera i finanse:

Za sprawą Słońca i Merkurego w Strzelcu, zodiakalne Bliźnięta będą miały w sobie dużo energii i optymistycznego podejścia do życia. Powinny je spożytkować na rozpoczęcie nowego projektu w pracy. To dobry czas na działania i wejście na nową ścieżkę drogi zawodowej. W grudniu Bliźnięta mają szanse zacząć coś zupełnie nowego. Pod względem finansowym, będzie to pewny i spokojny miesiąc. Bliźnięta zrobią kilka drobnych prezentów i niespodzianek, o ile tylko dobrze poszukają, to znajdą dobre okazje, które nie zrujnują ich finansowo.

Zdrowie:

Niestety, ale rozmarzone Bliźnięta zupełnie nie będą zwracały uwagi na swój stan zdrowia. Dodatkowo rozpierająca ich energia wpłynie na szybkość działań i większe niż normalnie zmęczenie. Dlatego Bliźnięta muszą mocno uważać, gdyż czeka ich przeziębienie i ogólne osłabienie organizmu.Horoskop przygotowała wróżka Mariwa

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy