Reklama

Bliźnięta 2022-06

Czerwiec będzie ciekawym i intrygującym miesiącem dla zodiakalnych Bliźniąt, szczególnie pod względem miłości, szykują się nowe przygody. Radość i szczęście będą im towarzyszyć przez cały miesiąc, a i zdrowie na pewno dopisze.

Uczucia:

Bliźnięta odnajdą w tym miesiącu niewyczerpane pokłady swoich uczuć, a to głównie za sprawą Wenus i Marsa. Do tego, Słońce doda im energii i odwagi do działania. Jednakże to wszystko sprawi, że Bliźnięta się zakochają w kimś nowym. Spotkają swoją bratnią duszę, kogoś, dla kogo stracą głowę i zrobią wszystko, żeby ich uczucie zostało odwzajemnione. Jeśli będzie to nowy partner, to ich związek się rozwinie, a jeśli są już w związku długo, na horyzoncie może pojawić się kryzys. Wiele Bliźniąt zdecyduje się zakończyć dotychczasową relację. Nie jest też wykluczony namiętny romans.

Reklama

Samotne Bliźnięta na pewno poznają kogoś w kim się zakochają. A dzięki uprzejmości planet, mają szanse na to, że te uczucia zostaną odwzajemnione. Te związki, które rozpoczną się w czerwcu tego roku, mają duże szanse na przetrwanie.

Kariera i finanse:

Czerwiec zdecydowanie nie będzie najlepszym miesiącem Bliźniąt w pracy. Głównie z tego powodu, że prawie cały czas będą myślami w innym miejscu i przy innej osobie. Nie będą miały ani sił, ani motywacji do pracy. Dlatego nie będą się zbytnio przepracowywać, ani angażować. Zrobią tylko to, co należy do niezbędnego minimum. Mimo tego, że do pracy przykładać się zbytnio nie będą, to Pluton się nimi zaopiekuje i mogą liczyć na dodatkową gotówkę, liczyć się będzie tylko szczęście. Może to być wygrana na loterii.

Zdrowie:

Bliźnięta w czerwcu będą się cieszyć wyśmienitym zdrowiu. Będą silne, uskrzydlone i szczęśliwe. Endorfiny będą krążyć w ich ciele i sprawią, że ich samopoczucie będzie najlepsze, jakie tylko może być.

Horoskop przygotowała wróżka Mariwa

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy