Reklama

Reklama

Bliźnięta 2022-08

To będzie dla zodiakalnych Bliźniąt dobry miesiąc, szczególnie jeśli chodzi o relacje rodzinne i przyjacielskie. Będzie to także czas przemyśleń i modyfikacji podejścia do ważnych dla niego osób.

Uczucia:

Pod wpływem Merkurego, Bliźnięta będą bardzo zdecydowane w związku i bardzo dobrze będą wiedziały czego chcą od partnera. Zdecydują się na poważne rozmowy i podjęcie ważnych życiowych decyzji. Jednakże będą to dobre i wypełnione silnymi uczuciami decyzje, a duży wpływ na to będzie miało zarówno Słońce, jak i Wenus.

Reklama

Samotne Bliźnięta nie powinny liczyć na szczęście w miłości, nie będą miały bowiem, ani czasu, ani sposobności, na trafne ulokowanie uczuć.

Kariera i finanse:

Merkury sprawi, iż zodiakalne Bliźnięta czekają ciekawe i bardzo owocne rozmowy zawodowe. Powrót do przeszłości oraz dogłębna analiza sprawią, iż Bliźnięta razem z drugą osobą, mogą wpaść na pomysł, który będzie miał duży wpływ na ich dalsze życie zawodowe. Ważne jest, aby Bliźnięta słuchały swojej intuicji i nie bały się przekraczać granic. Jest duża szansa, na to, że dzięki temu działaniu polepszy się z czasem sytuacja finansowa zodiakalnych Bliźniąt.

Zdrowie:

Zodiakalne Bliźnięta nie powinny w tym miesiącu zapominać o sobie. Wszystko jest ważne, zarówno rodzina, jak i praca, ale ich zdrowie także. Nie mogą zapominać szczególnie o regularnych posiłkach, a także o śnie. Będzie to intensywny miesiąc, dlatego tym bardziej organizm potrzebuje czasu na regenerację i odpoczynek.Horoskop przygotowała wróżka Mariwa

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy