Reklama

Reklama

Bliźnięta 2022-10

Dla zodiakalnych Bliźniąt październik nie będzie najlepszym miesiącem. Układ planet nie będzie im niestety sprzyjał. Głównym ich problemem będzie komunikacja i współpraca, dlatego jeśli mają taką możliwość, powinny jak najwięcej czasu spędzić w samotności.

Uczucia:

Mars i Pluton sprawią, że Bliźnięta w październiku będą bardzo pobudzone i poddenerwowane. Odbije się to negatywnie na ich związku. Dojdzie do kilku poważnych konfliktów i kłótni. Zabraknie bliskości i ciepła w związku, co Bliźnięta dotkliwie odczują. Pod koniec miesiąca, Wenus lekko odczaruje zły nastrój i ciężką atmosferę, jednakże za dużo będzie do naprawy, żeby mogło to diametralnie zmienić sytuację w związku. To będzie wymagało dużo pracy.

Reklama

Układ planet sprawi, iż samotne Bliźnięta będą bardziej odpychać od siebie innych, niż przyciągać potencjalnych partnerów. Dlatego w tym miesiącu powinny jednak skupić się na sobie.

Kariera i finanse:

Wpływ Marsa sprawi, że Bliźnięta w tym miesiącu nie będą potrafiły się skupić, a wszyscy dookoła będą im przeszkadzać, czemu dadzą widoczny obraz. Trudno liczyć na to, żeby były miłe i sympatyczne. W tym miesiącu powinny skupić się na pracy samodzielnej, a jeśli mają taką możliwość, to nawet zdalnej. Na pewno nie zaszkodzi im też krótki urlop.

Pod względem finansowym na nagrodę, czy dużą premię, nie mają co liczyć. Jeśli jednak, do tej pory rozsądnie gospodarowały, to na brak pieniędzy nie powinny narzekać.

Zdrowie:

Bliźnięta w tym miesiącu będą miały zdecydowanie gorszy nastrój i dużo stresujących sytuacji. Dlatego powinny zadbać o spokój i równowagę wewnętrzną.Horoskop przygotowała wróżka Mariwa

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy