Reklama

Byk 2020-12

Dla zodiakalnych Byków będzie to bardzo nierówny miesiąc. Mogą się spodziewać powodzenia w pracy, ale za to w relacjach prywatnych będzie im ciężko.

Uczucia:

W grudniu za sprawą Marsa w Baranie, Byka czeka podjęcie bardzo trudnej decyzji, która będzie miała wpływ na jego dalsze życie. Tylko od niego będzie zależało, co dalej będzie w istotnej kwestii. To czas wielu analiz i retrospekcji. Mimo, iż dla osoby, której sprawa będzie dotyczyła, będzie to niekorzystne, to Byk może oczekiwać wsparcia ze strony najbliższych. Dzięki działaniu Urana, Bykowi uda się podjąć najkorzystniejszą dla niego decyzję. W drugiej połowie miesiąca Byk będzie bardzo namiętny w swoim związku, co korzystnie wpłynie na jego relację.

Reklama

Samotne Byki będą mogły liczyć na płomienny romans w okresie świątecznym, choć muszą się nastawić na to, że będzie to przelotna relacja, a nie poważny związek.

Kariera i finanse:

Zodiakalny Byk, będzie bardziej niż zwykle, skupiony na swoich zadaniach i ze wszystkich wywiąże się sumiennie. Niestety, nie zostanie doceniony tak, jakby tego oczekiwał, przez co popadnie w stan melancholii. Na szczęście po 22 grudnia za sprawą Słońca i Merkurego w Koziorożcu, wysiłki Byka zostaną wreszcie zauważone i docenione. Byk może spodziewać się dodatkowej gotówki w grudniu. Natomiast nie będzie to dobry czas na inwestycje i wydawanie dużych sum pieniędzy. Zodiakalny Byk powinien bardzo rozważnie dokonywać zakupów, w czym pomoże mu Pluton.

Zdrowie:

W grudniu Byk powinien przede wszystkim uważać na swój stan duchowy. Będzie mocno rozchwiany, małe sprawy spowodują silnie obniżenie nastroju, przez co Byk nie będzie miał energii do życia. Dodatkowo jego odporność nie będzie tak silna jak zazwyczaj.Horoskop przygotowała wróżka Mariwa

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy