Byk 2021-02

Byk:

Byki czeka dobry miesiąc, o ile tylko będą myślały racjonalnie i nie dadzą się wyprowadzić z równowagi.

Uczucia:

Za sprawą Jowisza w Strzelcu oraz wpływu Słońca i Wenus, Byki chętnie spędzą czas w gronie rodziny, a szczególnie jej najmłodszych członków. Będą miały w sobie wiele cierpliwości i empatii co wpłynie kojąco na domowników. Układ planet sprzyja podejmowaniu ważnych życiowych decyzji i zrobieniu kolejnego kroku w związku. Uran w Byku sprawi, iż końcówka miesiąca może być bardzo nierówna i zaskakująca, a Byk może zachowywać się niezwyczajnie.

Samotne Byki za sprawą Marsa i Wenus, w lutym mogą liczyć na krótki, aczkolwiek bardzo namiętny romans. Natomiast czeka ich spotkanie z kimś, komu mogą ufać i przy którym czują się swobodnie.

Kariera i finanse:

W tym miesiącu czeka Byka spokój w pracy, głównie za sprawą wpływu Marsa. Będzie mógł dzięki temu więcej czasu poświęcić na życie prywatne. Byki muszą tylko pamiętać, żeby się nie rozpraszać w czasie godzin pracy. To, że nie dzieje się nic złego nie znaczy, że mogą zachowywać się nieprofesjonalnie. Mimo, iż uda im się zrobić coś ważnego, nie zostaną za to docenione, co trochę popsuje im nastrój. Dlatego same powinny siebie nagrodzić, za swoją dobrą pracę. Relacje zawodowe będą układały się dobrze, o ile Byki nie wmieszają się w kłótnię innych. Jeśli to zrobią to same staną w centrum zainteresowania, a to negatywnie się na nich odbije.

Zdrowie:

Byki nie będą narzekały na zdrowie w tym miesiącu. Wręcz przeciwnie przepełni ich dobra i pozytywna energia dzięki działaniu Słońca i Wenus. To dobry czas na zajęcie się sportem i pracą nad swoją sylwetką.Horoskop przygotowała wróżka Mariwa

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas