Reklama

Byk 2021-07

Dla zodiakalnego Byka lipiec będzie dosyć trudnym miesiącem. Czekają go niecodzienne sytuacje, które mocno wpłyną na jego stan emocjonalny.

Uczucia:

Słońce w Raku sprawi, że Byk poświęci wiele czasu dla bliskich, ale tych najmłodszych. To dzieci będą się cieszyć jego zainteresowaniem. Mimo że da z siebie bardzo dużo, to przez partnera może poczuć się nieco odrzucony i odsunięty na bok. Do tego koniunkcja Marsa i Merkurego sprawią, iż w związku może pojawić się agresja słowna. Dlatego Byk nie powinien zapominać o swoim partnerze i pokazać mu, jak jest dla niego ważny. Po 23 lipca Wenus wprowadzi więcej spokoju i ciepła do jego relacji.

Reklama

Samotne Byki w tym miesiącu nie poznają nikogo ciekawego. Wręcz przeciwnie będą skupione na sobie i tym samym, wszystko wewnętrznie przeżywając, zamkną się na otaczający je świat.

Kariera i finanse:

Lipiec będzie dosyć spokojnym czasem w pracy Byka. To czas na porządki zawodowe. Byk zamknie dawne sprawy, dokończy to, co odłożył na później, a nawet zrobi dosłowny porządek w miejscu swojej pracy.

To bardzo dobry czas dla jego finansów. Byk może się spodziewać dodatkowej gotówki. Mimo tego, powinien ustalić cele: albo jeden większy wyjazd, albo kilka mniejszych - nie da się mieć wszystkiego.

Zdrowie:

Byk w lipcu nie będzie narzekał na swoje zdrowie. Natomiast powinien bardziej korzystać ze sprzyjającej aury. Przebywanie na łonie natury i korzystanie z jej darów, takich jak owoce i warzywa, korzystnie wpłynie na jego samopoczucie. To także wręcz idealny czas na rozpoczęcie uprawiania sportu na świeżym powietrzu. Ruch doda mu energii i wzmocni jego stan duchowy.Horoskop przygotowała wróżka Mariwa

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy