Byk 2022-02

Dla zodiakalnych Byków luty będzie bardzo dobrym miesiącem. Przed nimi dosyć duże wyzwanie, szczególnie pod względem zachowania spokoju i racjonalnego myślenia, działanie pod wpływem chwili nie będzie dla nich najlepszym rozwiązaniem.

Uczucia:

Byk będzie nastawiony w tym miesiącu wyjątkowo rodzinnie. Będzie chciał się spotykać z najbliższymi, spędzać z nimi czas, a wszystko to za sprawą energii, jakie przekażą mu Słońce oraz Wenus. Życie partnerskie Byka będzie bardzo spokojne, o ile wykaże się dużą cierpliwością i empatią. Taka postawa sprawi, że najbliżsi będą bardzo zadowoleni i z chęcią będą spędzać z nim czas. Zaskakujący dla Byka może okazać się koniec miesiąca, kiedy to Uran w Byku sprawi, że Byk podejmie bardzo zaskakującą decyzję, może nawet wdać się w romans.

Samotne Byki za sprawą tego samego układu planet Słońca i Wenus, mają wszelkie szanse na to, aby ich serce mocniej zabiło. Nie powinny liczyć przy tym na długotrwały związek, ale mogą przeżyć krótki, acz bardzo namiętny romans.

Kariera i Finanse:

Byki w lutym będą pracować bardzo ciężko i na pewno nie zabraknie im siły do działania. Jednakże powinny bardzo uważać, ponieważ za sprawą Marsa będą poddenerwowane i gotowe do walki. Powinny za wszelką cenę wystrzegać się uniesień i spięć, gdyż nie doprowadzi ich to do niczego dobrego, a mogą tylko popsuć swoją reputację w miejscu pracy. Może się to nawet skończyć tym, że będą zmuszone do szukania innego zatrudnienia. Jednakże jeśli uda im się zachować spokój i opanowanie, ich wysiłki zostaną zauważone i nagrodzone. Dlatego warto w tym miesiącu trzymać nerwy na wodzy.

Zdrowie:

Byki w tym miesiącu będą się bardzo dobrze czuły i nie będą mogły narzekać na swoje samopoczucie. Będzie z nich tryskać siła i energia, a nawet jeśli się gorzej poczują, to w ogóle mogą tego nie zauważyć. Będzie To bardzo dobry czas na zajęcie się sportem i wyładowanie niepotrzebnej agresji.

Horoskop przygotowała wróżka Mariwa

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas