Reklama

Byk 2022-04

Kwiecień dla Byków będzie dość trudnym i nerwowym miesiącem. Kilka rzeczy na pewno im nie wyjdzie, ale nie jest to powód do poddania się i Byki na pewno tego nie zrobią. W tym miesiącu może gorzej zaczną, ale dobrze skończą.

Uczucia:

Byki będą pełne energii i pasji, głównie dzięki wpływowi Słońca, które będzie w Wadze. Znajdą czas zarówno dla partnera, jak i dla siebie, aby poświęcić się swoim pasjom i zainteresowaniom. W tym czasie mogą być lekko zdezorganizowane i roztargnione, jednakże za sprawą Merkurego w Skorpionie, Byk odzyska równowagę, a dodatkowo uda mu się rozwiązać ważny problem.

Reklama

W tym miesiącu Byka czeka wiele miłych spotkań z rodziną i znajomymi.

Samotne Byki poznają w tym miesiącu bardzo dużo nowych osób, kilka z nich będzie bardzo wartościowych, jednakże powinny unikać bliższej znajomości z zodiakalnym Lwem, który może negatywnie wpłynąć na ich życie.

Kariera i finanse:

Kwiecień dla Byka okaże się dobrym miesiącem w sferze zawodowej. Na pewno będzie bardzo zajęty i obowiązków mu nie zabraknie, jednakże pozytywny wpływ Wenus i Słońca sprawi, iż będzie miał szansę zabłysnąć na tle innych, pokazać się z bardzo dobrej strony. Czekają go dodatkowe zadania, czy projekt, którego zdecydowanie powinien się podjąć. Zaangażowanie Byka przełoży się na wymierna wyniki finansowe i sowitą gratyfikację.

Zdrowie:

Dla Byka kwiecień będzie miesiącem energetycznym i żywiołowym, szczególnie jego pierwsza połowa. Siła jego woli i charakteru przełoży się na dużą odporność i o żadnych chorobach, poza co najwyżej katarem, nie może być mowy.

Horoskop przygotowała wróżka Mariwa

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy