Reklama

Reklama

Byk 2022-09

Wrzesień, dla zodiakalnego Byka będzie ciekawy i nieprzewidywalny, będzie w tym czasie kilka dobrych chwil, ale też problemy, szczególnie w sferze uczuć. Najważniejsze w tym czasie będzie4 zachowanie spokoju, inaczej może dojść do sytuacji bez wyjścia.

Uczucia:

Byk będzie w tym miesiącu pod dużym wpływem Merkurego, który przyćmi zarówno Wenus, jak i łaskawego Jowisza i sprawi, że w jego związku pojawią się duże problemy. Przed nim ciężki czas kłótni, nieporozumień, w tym związanych z finansami. Upór i waleczna natura Byka na pewno mu nie pomogą w rozwiązywaniu konfliktów, tylko spokój i zdrowy rozsądek. To, czy dojdzie do rozstania, czy zgody, będzie zależało tylko i wyłącznie od siły ich uczuć.

Reklama

Samotne Byki w tym miesiącu mają bardzo małe szanse na miłość. Będzie to czas, w którym bliżej im do kłótni i znienawidzenia kogoś, niż sympatię i miłosne uniesienia. To nie ten czas i na miłość przyjdzie mu jeszcze poczekać.

Kariera i finanse:

Ten sam Merkurego, który namiesza Bykowi w uczuciach, sprawi, że ten będzie miał w sobie wiele siły zapału do pracy. Zabłyśnie pomysłami, zgromadzi wokół siebie zwolenników, którzy pomogą Mu odnieść dosyć duży sukces. Będzie to również dobry miesiąc na poprawę stosunków z osobami, z którymi do tej pory Byk był skonfliktowany.

Finansów w tym miesiącu Bykowi nie zabraknie, a nawet jest szansa na dodatkowy zarobek, czy premię, to jednak nie jest dobry czas na wydawanie, większym zyskiem będzie założenie dobrej lokaty.

Zdrowie:

Byk, ze względu na trudną sytuację uczuciową, będzie w złym stanie psychicznym, a to przełoży sikę na Jego samopoczucie, które nie będzie najlepsze. Najważniejsze dla niego będzie4 zachowanie spokoju, mimo wszystko Byk w tym miesiącu może się spodziewać nie3groźnych infekcji.Horoskop przygotowała wróżka Mariwa

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy