Reklama

Lew 2023-01

Dla zodiakalnych Lwów będzie to bardzo dobry miesiąc, szczególnie pod względem kariery i finansów. Bardzo dużo uda im się osiągnąć, a realizacja wyznaczonych sobie celów przebiegnie bez problemów. Nie bez znaczenia będzie również niewątpliwy sukces finansowy.

Uczucia:

Lwy będące w związku, na początku miesiąca mogą czekać spięcia i lekkie kłótnie. Jednakże wszystko się zmieni, kiedy to Wenus przejmie panowanie na niebie. To właśnie wtedy ich związek odżyje. Lwy w tym miesiącu będą bardzo kreatywne i wykorzystają to również w związku, zapewniając tym samym, wiele atrakcji i niespodzianek partnerowi. Lwy co prawda, nie będą miały za dużo czasu na miłość, ale tyle ile będą mogły poświęcą w pełni na jej okazanie.

Reklama

Samotne Lwy będą miały w sobie dużo wewnętrznego magnetyzmu, co przełoży się na powodzeniu u płci przeciwnej. Spędzą bardzo miłe chwile w ciekawym towarzystwie, jednakże nie znajdą miłości swojego życia.

Kariera i finanse:

Mars przyczyni się do tego, że Lew będzie miał dużo sił do działania, a Jowisz przyniesie nowe ciekawe możliwości. W pracy Lew nie będzie miał sobie równych, wszystko co sobie założy, uda mu się zrealizować. Ważne jest tylko to, żeby skupił się na sobie, a nie robił wszystkiego za innych, ponieważ nie będzie to działało na jego korzyść. Co ważne, bardzo dobrze będzie mu wychodziła współpraca i kooperacja z innymi, gdzie wykaże się dużą pomysłowością i kreatywnością, za co zostanie nagrodzony nie tylko pochwałą, ale może się spodziewać gratyfikacji finansowej.

Zdrowie:

Zdrowie Lwa w styczniu będzie jeszcze lepsze niż w poprzednich miesiącach. Będzie miał dużo energii, którą warto wykorzystać na konkretną aktywność fizyczną.

Horoskop przygotowała wróżka Mariwa

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy