Rak 2021-10

Październik nie będzie dla zodiakalnego Raka dobrym miesiącem, będzie bowiem czasem problemów i walki.

Uczucia:

Mars sprawi, że Rak w październiku głównie będzie walczył z partnerem, o wszystko i bez głębszych przemyśleń. Będzie to spowodowane złym samopoczuciem, brakiem humoru, ale też potężnym zmęczeniem. Duży wpływ na związek Raka będzie miała sfera pracy, ponieważ zabierze mu ona większość czasu, który mógłby ofiarować partnerowi. Na szczęście energia całkowicie się zmieni pod koniec miesiąca i Rak odzyska siły witalne i równowagę wewnętrzną. Postara się więc jak najszybciej wynagrodzić ukochanej osobie wszystkie nieprzyjemności.

Samotne Raki nie będą miały szczęścia w miłości, nawet jeśli na ich drodze stanie ciekawa i atrakcyjna osobą, nie będą umiały jej ująć swoim czarem i wdziękiem.

Karier i finanse:

Raki w tym miesiącu będą miały bardzo dużo pracy. Dodatkowo nów w Wadze, całkowicie go rozbije i nie pozwoli odpowiednio skoncentrować. Będzie to czas, w którym ktoś może próbować Raka oszukać lub zmanipulować, dlatego ostrożność w pracy będzie bardzo wskazana. Powinien także zwracać szczególną uwagę na okazje, które będą się pojawiać, a które może po prostu przegapić. To byłaby wielka strata, gdyż część z nich może się już nigdy nie przytrafić, a niestety może się tak stać, gdyż Rak nie będzie miał za dużo sił i może dopaść go lenistwo.

Zdrowie:

W październiku Raki nie będą miały najlepszego samopoczucia. Przede wszystkim będą odczuwać zmęczenie i brak sił. To z kolei sprawi obniżenie odporności i może wystąpić u niego przeziębienie lub wychłodzenie organizmu. Dlatego powinien na siebie szczególnie uważać.Horoskop przygotowała wróżka Mariwa

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas