Reklama

Reklama

Rak 2021-12

Zodiakalne Raki czeka ciekawy miesiąc, zadowoleni powinni być wszyscy spod tego znaku, którzy ostatnio narzekali na gorszą kondycję finansową. Może się to właśnie w tym miesiącu zmienić na ich korzyść.

Uczucia:

Uczucia Raka, nie będą przez cały miesiąc dla niego najważniejsze, bo liczyć się będzie też praca, ale w jego związku będzie się dużo działo. Merkury i Mars w Skorpionie sprawią, że Rak intuicyjnie będzie wiedział czego oczekuje od niego, jego ukochana osoba, wykaże się przy tym bardzo dużą kreatywnością i pokaże wszystkie swoje umiejętności. Dzięki temu, w jego związku będzie w tym miesiącu bardzo gorąco i namiętnie, nie zepsuje tego nawet brak czasu, który Rak będzie odczuwał przez cały miesiąc, dla partnera czas znajdzie.

Reklama

Samotne Raki pozostaną przy rozglądaniu się za kimś do związku, nie podejmą jednak żadnych konkretnych działań w tym kierunku. Zabraknie im determinacji i odwagi, bo na pewno nie kandydatów, których Rak oczaruje swoim urokiem.

Kariera i finanse:

Jowisz, Saturn i Pluton w Koziorożcu sprawią, że Rak będzie będzie skupiony na pracy i swoich obowiązkach, odważny w podejmowanych decyzjach, a nawet wyjdzie przed szereg, ze swoimi pomysłami. Na pewno mu się to opłaci, uda mu się bowiem zrealizować ważne zadania, czy to pod postacią pozyskania kontrahentów, czy też podpisania ważnych umów, czy też rozwiązania dużego problemu. Wszystko, czego się podejmie, zrealizuje w stu procentach. Zostanie dostrzeżony, a przy tym nagrodzony. W połowie miesiąca możliwy będzie dodatkowy zastrzyk gotówki.

Zdrowie:

Zarówno zdrowie fizyczne jak i stan duchowy będą u Raka w bardzo dobrym stanie. Tak dobrze Rak nie czuł się już dawno. To, co może mu w tym miesiącu doskwierać, to zmęczenie spowodowane brakiem czasu i natłokiem obowiązków. Rak chce swój czas dzielić po równo, dla wszystkich, zapomina jednak o sobie.

Horoskop przygotowała wróżka Mariwa

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje