Reklama

Ryby 2022-02

Luty będzie bardzo dobrym miesiącem pod względem finansów dla zodiakalnych Ryb. Gorzej będzie się prezentowała sfera uczuciowa. Jednakże ogólnie, cały miesiąc Ryby będą mogły zaliczyć do udanych, nie stanie się nic, na co nie będą miały same wpływu.

Uczucia:

Ryby w tym miesiącu będą stały w mocnej opozycji do partnera, głownie za sprawą Wenus w gwiazdozbiorze Koziorożca. Poczują w sobie duży bunt i potrzebę dominacji w związku, a to może odbić się na ich relacji, albowiem partner nie do końca będzie znał intencje Ryb i może poczuć się nieswojo. Pod koniec miesiąca sytuacja jednak ulegnie zmianie i Ryby będą dużo spokojniejsze, dzięki czemu ich związek również wróci na właściwe tory. I o ile partner będzie wyrozumiały, to docelowo dojdą do porozumienia.

Reklama

Samotne Ryby w lutym pozostaną nadal samotne, pomimo tego, że poznają kilka nowych osób. Nie będzie jednak wśród nich nikogo, kogo Ryby będą w stanie zaakceptować i nikomu nie pozwolą się do siebie zbliżyć.

Kariera i Finanse:

Posiadające zazwyczaj dobrą intuicję Ryby, powinny w tym miesiącu na pewno z niej skorzystać, a dzięki temu będą dokładnie wiedziały w co się zaangażować jeszcze bardziej, aby przyniosło to wymierne korzyści. Dzięki temu mają szansę wygrać intratne projekty, a ich finanse widocznie wzrosną. Będą też miały okazję do podniesienia swoich kompetencji i kwalifikacji, z czego zdecydowanie powinny skorzystać. Przełoży się to bowiem na otworzenie się przed nimi nowych możliwości na przyszłość. Jednocześnie mają szansę poznać kogoś, kto otworzy im nowe drzwi do kariery. Luty będzie miesiącem w którym Ryby nie powinny wydawać dużo pieniędzy, a skupić się dokładnie na tym, co jest najważniejsze, a w ich przypadku najważniejsze będzie zarabianie a nie wydawanie.

Zdrowie:

Luty dla Ryb będzie dobrym miesiącem pod względem zdrowia, to na co powinny zwrócić szczególną uwagę, to odpowiednia dieta i ćwiczenia fizyczne, których w tym miesiącu mogą mieć za mało.Horoskop przygotowała wróżka Mariwa

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy