Reklama

Reklama

Skorpion 2021-07

Dla zodiakalnych Skorpionów lipiec będzie bardzo energetycznym i intensywnym miesiącem, podczas którego wiele się może zmienić.

Uczucia:

Duża ilość energii sprawi, że Skorpion będzie chciał robić plany na przyszłość, szczególnie te związane z finansami i zarządzaniem domowym budżetem. Będzie miał wiele pomysłów, a Merkury doda mu skrzydeł do działania. Dodatkowo Wenus sprawi, iż wszystko uda się załatwić na spokojnie, bez niepotrzebnych nerwów. To także czas spotkań ze znajomymi - będzie wesoło i zabawnie. Znajdzie się także okazja do relaksu na łonie natury.

Reklama

Samotne Skorpiony będą otwarte na nowa miłość i związek. Mars sprawi, iż staną się namiętni i romantyczni, a Słońce doda im dobrego nastroju. Dlatego powinny wykorzystać ten czas na flirt i podboje.

Kariera i finanse:

Choć Skorpionowi będzie ciężko się skupić w pracy na swoich obowiązkach, to na szczęście nic złego się nie wydarzy. Praca wyjątkowo stanie się miejscem wypoczynku, a Skorpiona czeka wiele wolnych chwil, podczas których będzie mógł myśleć o swoim życiu prywatnym. To dobry czas na uporządkowanie starych spraw, a także rozmowę z osobą, z którą od dawna nie układają mu się relacje zawodowe. Finansowo będzie stabilnie, ale Skorpion w tym miesiącu nie powinien liczyć na dodatkowe dochody czy premie.

Zdrowie:

Skorpion powinien uważać na swoją dietę. Zbyt duża ilość tłuszczów sprawi, że mogą się pojawić problemy z trawieniem, a nawet rozstrój żołądka. Zdecydowanie jest to dobry czas na wprowadzenie ruchu, który poprawi perystaltykę jelit. W wolnym czasie Skorpion powinien wykonać także badania okresowe.Horoskop przygotowała wróżka Mariwa

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje