Reklama

Reklama

Skorpion 2022-01

Dla zodiakalnego Skorpiona styczeń będzie dosyć trudnym miesiącem, gwiazdy nie do końca będą mu sprzyjać. Jednakże nie powinien on narzekać na finanse, bo jego pozycja finansowa może się znacznie poprawić

Uczucia:

W tym miesiącu, Skorpiony będące w związku, czeka dosyć trudny okres. Już od początku miesiąca pojawią się problemy i nieporozumienia. Dużą zasługę będzie miała w tym pełnia Księżyca w Lwie, kiedy to pojawią się zazdrość, podejrzenia i próba wywierania wpływu na partnera. Sytuacja będzie na tyle zła, że sukcesem będzie, jeśli Skorpion nie zakończy całkowicie związku, w którym się znajduje, bo myśleć o tym, będzie z całą pewnością.

Reklama

Samotne Skorpiony również nie zaznają miłości. Na ich drodze nie stanie nikt, kto poruszyłby ich serce. Nie najlepsze kontakty będzie miał również z przyjaciółmi i znajomymi. Zdecydowanie Styczeń nie będzie dla nich towarzyskim czasem.

Kariera i finanse:

Skorpion będzie się w pracy źle czuł. Co prawda Wenus i Księżyc, dodadzą mu sił do działania i charyzmy. Będzie też miał zapał i chęci, jednakże wszystko to się zmieni, ponieważ ktoś będzie chciał go zdominować, stłamsić, zmusić do czegoś, czego nie chce. Skorpion nie będzie miał wyjścia i będzie musiał się temu poddać, choć będzie mu z tym bardzo źle. Na pocieszenie Jowisz przyczyni się do zwiększenia jego finansów, co w pewnym stopniu wynagrodzi mu niedogodności, na jakie został narażony.

Zdrowie:

Skorpion w styczniu powinien postawić głównie na walkę ze stresem i dobry sen.

Horoskop przygotowała wróżka Mariwa

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje