Reklama

Skorpion 2022-02

Luty dla Skorpiona będzie dosyć trudnym miesiącem, szczególnie jeśli chodzi o uczucia. Nie powinien natomiast przejmować się swoimi finansami oraz pracą, bo na tych polach będzie im się wiodło bardzo dobrze. Zalecany dla nich jest spokój i opanowanie.

Uczucia:

Skorpion w tym miesiącu będzie bardzo rozdrażniony. Wszystko będzie go irytować i denerwować. Na pewno będzie widział rzeczy takimi jakimi naprawdę nie są. Niestety ze swoją tendencją do przesadzania i pod wpływam Merkurego oraz Marsa, jego związek może bardzo ucierpieć. Możliwe jest również, że dojdzie nawet z tego powodu do rozstania. Dlatego Skorpion powinien być w tym miesiącu bardzo ostrożny i ważyć słowa, ponieważ niewiele trzeba, aby powiedzieć kilka rzeczy za dużo, a nie da się później tego odwrócić. Wypowiedziane słowa nie znikną.

Reklama

Zupełnie inaczej sprawa wygląda jeśli chodzi o samotne Skorpiony. Bardzo szczegółowo będą sobie one dobierać towarzystwo, ale dzięki temu, będą miały szansę odnaleźć kogoś, kto bardzo wielu kwestiach będzie do nich pasował, a od tego krótka droga do zamiany znajomości w związek.

Kariera i Finanse:

Kwadratura Wenus do Urana sprawi, że Skorpion będzie miał duże szanse na odniesienie sukcesu. Będzie to zależało tylko od tego ile pracy i wysiłku włoży w to, co robi. Jeśli tylko wykaże się odpowiednią ilością determinacji i uporu to bardzo wiele osiągnie. Zostanie zauważony zarówno przez otoczenie, jak i przełożonych oraz kontrahentów, jeśli będzie miał z nimi bezpośredni kontakt. Dlatego powinien zrobić wszystko, żeby solidnie przyłożyć się do pracy, a zostanie to docenione. Jeśli mu się to uda, to na pewno przełoży się to na pieniądze, które będą się mnożyć proporcjonalnie do wysiłku, jaki włoży w pracę.

Zdrowie:

Skorpion w lutym będzie pod dużym wpływem Słońca, które obdarzy go dużą odpornością i dobrym samopoczuciem. Jednocześnie przełoży się to na jego dobry nastrój. To, co Skorpion może dla siebie zrobić, to nie zapomnieć o badaniach kontrolnych i ćwiczeniach fizycznych.Horoskop przygotowała wróżka Mariwa

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy