Reklama

Strzelec 2021-07

Dla zodiakalnego Strzelca lipiec będzie dobrym miesiącem, podczas którego popracuje nad swoim związkiem i finansami.

Uczucia:

Słońce w Raku sprawi, że Strzelec będzie chciał pozbyć się wszystkich kredytów i zaległości. Jeśli nie uda mu się tego od razu zrobić, to razem z partnerem zrobią dobry plan szybszych spłat, dzięki czemu poczują spokój wewnętrzny. Atmosfera miedzy nimi będzie dobra, a Jowisz sprawi, że Strzelec będzie miał w sobie dużo empatii, a także wykaże się troską i opiekuńczością wobec partnera. Dlatego jego związek rozkwitnie i wejdzie na nowy, wyższy poziom.

Reklama

Samotne Strzelce, będą chciały kogoś poznać, jednak nie powinny robić nic na siłę. Co prawda pojawi się w ich życiu ciekawa osoba, ale raczej będzie to dobry materiał na przyjaciela niż partnera życiowego.

Kariera i finanse:

Merkury i Mars sprawią, że Strzelec będzie pełen energii do działania. Z drugiej strony może postępować trochę chaotycznie, dlatego powinien sam siebie sprawdzać, aby nie popełnić niepotrzebnych błędów. Tym bardziej, że w pracy pojawi się nieprzychylna osoba, która może donieść na niego przełożonym.

Finansowo będzie to bardzo dobry miesiąc. Jeśli Strzelec będzie uważny, to ma szansę na wzięcie udziału w dodatkowym projekcie za całkiem dobrze pieniądze, które na pewno mu się przydadzą w przyszłości.

Zdrowie:

W lipcu Strzelec spędzi aktywnie czas. Dlatego powinien uważać na wszelkie rodzaje urazów, szczególnie podczas imprez i spotkań. Ponadto, więcej czasu powinien poświęcić na odpoczynek i regenerację organizmu. Na pewno nie jest to dobry czas na intensywny sport i wycieńczające treningi.Horoskop przygotowała wróżka Mariwa

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy