Reklama

Reklama

Strzelec 2021-09

Dla zodiakalnego Strzelca wrzesień będzie dobrym miesiącem, podczas którego większość spraw uda mu się spokojnie rozwiązać.

Uczucia:

Układ planet sprawi, że Strzelce większość swojej energii poświęcą na sprawy zawodowe. To głównie tam będą skierowane ich myśli. Dlatego powinny uważać, aby nie zapomnieć o potrzebach partnera i nie odsunąć się za bardzo od niego. Tym bardziej, że Uran sprawi, iż ich zachowanie może zostać błędnie odebrane, co skończy się niepotrzebną kłótnią. Dlatego Strzelce powinny w tym miesiącu skupić się na tym, aby zachować balans między życiem rodzinnym a zawodowym.

Reklama

Kariera i finanse:

Słońce w Pannie sprawi, iż we wrześniu Strzelce będą bardzo pracowite i wydajne w swojej pracy. Będą myślały także o rozwoju swojej kariery, ale powinny być ostrożne. Mars i Merkury mogą spowodować, iż podejmą błędną decyzję pod wpływem impulsu, przez którą wiele stracą. Dlatego nie jest to dobry czas na zmianę pracy. Strzelce powinny docenić to, jak dobrze radzą sobie ze swoimi obowiązkami, ale na razie lepiej dla nich będzie, jeśli zostaną na obecnym stanowisku. Na duże zmiany przyjdzie jeszcze czas. Strzelce nie powinny także szaleć w kwestii wydatków. To, że nie brakuje im pieniędzy nie znaczy, że mają wszystko na bieżąco wydawać. Lepiej, aby zaczęły oszczędzać na większy cel.

Zdrowie:

Strzelec przede wszystkim powinien zwrócić uwagę na swój układ pokarmowy i żołądek. Niezdrowa i nieregularna dieta sprawi, że może poważnie cierpieć na rozstrój żołądka, nawet przez okres dłuższy niż tydzień. Dlatego jest to dobry czas na zmianę nawyków żywieniowych, a także wprowadzenie większej ilości ruchu.

Horoskop przygotowała wróżka Mariwa

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy