Strzelec 2021-11

Strzelca czeka dobry miesiąc, wszystkie jego sfery życia, przy odrobinie chęci i zaangażowania będą harmonijne, a sytuacje bardzo sprzyjające odnoszeniu sukcesów. Najsłabszym punktem może okazać się zdrowie Strzelca i na to właśnie powinien zwrócić szczególną uwagę.

Uczucia:

Słońce w Strzelcu sprawi, iż jego życie partnerskie będzie wymagało dużo zaangażowania z jego strony. Wenus co prawda, przyczyni się do okazywania uczuć, niemniej nie obejdzie się bez wyjaśnienia zaszłości i nieporozumień. Bez oczyszczenia atmosfery, trudno będzie w tym związku zachować harmonię oraz spokój, a dodatkowo pod wpływem Plutona, może dojść do nieporozumień i kłótni. Mars jednak wpłynie korzystnie na komunikację Strzelca i wszystko powinno zostać wyjaśnione.

Samotne Strzelce nie powinny w listopadzie liczyć na nowy związek. Jednakże na brak towarzystwa również nie powinny narzekać. Na jego drodze staną ciekawe osoby, pośród których będzie się czuł bardzo dobrze.

Kariera i finanse:

Uran w Byku nie do końca będzie działał korzystnie na Strzelca. Pojawi się nerwowa i napięta atmosfera w miejscu pracy. Dlatego powinien on szczególnie uważać. Na pewno taka konfiguracja zwiastuje zmiany, ale to, czy będą one korzystne, zależeć będzie tylko od Strzelca. Ważne jest, aby się nie spieszył i wszystko dokładnie sprawdzał, żeby nie popełnić błędów. Jeśli mu się to jednak uda, to na brak pieniędzy w tym miesiącu nie powinien narzekać i zakończyć listopad dużymi sukcesami.

Zdrowie:

Strzelec powinien uważać na zdrowie i zadbać o siebie, gdyż za swoją niefrasobliwość w tym względzie, może zapłacić poważną infekcją i koniecznością długiego leczenie.

Horoskop przygotowała wróżka Mariwa

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas
{CMS: 0}