Reklama

Strzelec 2022-02

Luty będzie dla Strzelca miesiącem zmian i będzie musiał poradzić sobie z czymś, co nowe i nieznane. To będzie również szczególny czas jeśli chodzi o uczucia, bo wiele może się w jego życiu prywatnym zmienić.

Uczucia:

Strzelce w lutym zdecydowanie mają szansę przeżyć prawdziwą miłość, również te, które są w związku, mogą zakochać się w swoim partnerze od nowa. A wszystko to za sprawą Księżyca który będzie w koniunkcji do Wenus. To dzięki ich wpływowi Strzelce poczują bardzo dużą potrzebę okazywania uczuć i ich otrzymywania. Niewykluczone są również zmiany, które Strzelce będą chciały wprowadzić w życie, co może przenieść ich związek na zupełnie inny poziom. A romantyczny nastrój będzie mu towarzyszył przez cały miesiąc.

Reklama

Bardzo dobry czas szykuje się także dla samotnych Strzelców. Mogą one przeżyć bardzo burzliwą i namiętną znajomość, która może zakończyć się stałym i szczęśliwym związkiem. Wszystko zależy od tego, jak bardzo Strzelce będą chciały się zaangażować, bo nic innego nie będzie stało im na przeszkodzie.

Kariera i Finanse:

Luty dla Strzelców będzie pod znakiem rozwoju, a pomoże mu w tym Wenus w koniunkcji ze Słońcem. Jeśli tylko Strzelec nie będzie bał się mówić tego, co myśli i wykaże się ogromną determinacją, to bardzo szybko zostanie zauważony i doceniony. Ten miesiąc jest idealny na to, aby zawalczyć o awans lub dużą premię. To także dobry czas na szukanie nowych możliwości i podejmowane nowych działań. Strzelec powinien być spokojny o swoje finanse, ponieważ w tym miesiącu nic im nie zagraża.

Zdrowie:

Strzelec powinien w tym miesiącu przede wszystkim uważać na kości i stawy, ponieważ istnieje ryzyko że dopadnie go kontuzja. Jego organizm będzie osłabiony i odporność nie będzie na najwyższym poziomie, dlatego o tą sferę również powinien zadbać. Nie zaszkodzi odpowiednia suplementacja i dobra dieta.

Horoskop przygotowała wróżka Mariwa

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy