Reklama

Waga 2021-07

Dla zodiakalnej Wagi lipiec nie będzie do końca udanym miesiącem, przede wszystkim wyniknie kilka trudnych sytuacji, ale Waga wyjdzie z nich obronną ręką.

Uczucia:

Związek Wagi nie tyle będzie przechodził kryzys, co czeka ją kilka sporów i kłótni. Waga będzie pochłonięta pracą, dlatego może zaniedbać partnera. Merkury i Mars sprawią, że może łatwo wybuchać i nie do końca kontrolować swoje emocje. Ponadto Słońce w Raku sprawi, iż Waga zacznie inaczej podchodzić do swojego budżetu domowego, co także nie będzie do końca zgodne z planami partnera. Ważne jest tylko, aby razem, we dwoje na spokojnie dobrze zaplanowali swój budżet.

Reklama

Samotne Wagi nie będą miały czasu ani ochoty na nowe znajomości i relacje. Ich wolny czas poświęcą rozmyślania o pracy i swojej karierze.

Kariera i finanse:

Wagi będą miały dużo pracy w tym miesiącu. Do tego mogą dojść konflikty z innym współpracownikami, a w opanowaniu negatywowych emocji nie pomoże nawet uspokajający wpływ Wenus. Do tego będzie im się ciężko skupić, co zostanie zauważone przez przełożonych. Waga zdecydowanie swoją energię powinna kierować na powierzone obowiązki, a nie na relacje z innymi pracownikami. Im będzie mniej mówiła, tym lepiej dla niej. W innym przypadku narobi sobie wrogów. Finansowo będzie dobrze, ale nie aż tak dobrze, jakby Waga chciała. Zostanie zmuszona do podjęcia wyboru, stanie przed trudną decyzją, ale na pewno będzie musiała z czegoś zrezygnować.

Zdrowie:

Zajadanie stresów to nie jest dobry pomysł. Jeśli Waga chce coś przegryzać, lepiej by sięgała po zdrowe przekąski, a nie słodycze i chipsy. Ponadto powinna wprowadzić więcej warzyw do swojej diety.Horoskop przygotowała wróżka Mariwa

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy