Reklama

Reklama

Waga 2022-01

Styczeń będzie ciężkim miesiącem dla zodiakalnych Wag. Będą one miały dosyć dużo problemów, to będzie dla nich trening cierpliwości i wytrwałości w oczekiwaniu na lepszy czas.

Uczucia:

Dopóki planety nie przesuną się w kierunku Wodnika, Wagę czekają problemy i niezrozumienie w związku. Jednakże czas ten dosyć szybko przeminie, a pełnia Księżyca w Lwie zupełnie odmieni sytuację w ich związku. Zmiana ta będzie na tyle diametralna, że Waga może zacząć myśleć lub nawet poczynić plany dotyczące sformalizowania związku, w którym się znajduje. To będzie magiczny czas zrozumienia, jak dużo ten związek im daje, jak ważny dla Wagi jest partner i co do niego czuje.

Reklama

Samotne Wagi powinny się nastawić na to, że nie znajdą w tym miesiącu swojej drugiej połowy. Mimo najszczerszych chęci, nikt Wadze nie będzie odpowiadał, dlatego samotne Wagi głównie zajmą się pracą.

Kariera i finanse:

W tym miesiącu, główny nacisk Waga powinna położyć na zarabianie pieniędzy, a energia planet właśnie temu będzie sprzyjać w styczniu. Z tego powodu, Waga powinna otworzyć się na możliwości, jakie się przed nią otwierają. Nowe zlecenia, zadania, nowi kontrahenci, czy też dodatkowa praca. To wszystko sprawi, że Waga pod koniec roku, będzie mogła dysponować pokaźną sumą. Nie wszystko jednak będzie mogła wydać na siebie, albowiem, mogą być potrzebne pieniądze na leczenie kogoś w rodzinie. To, o czym powinna pamiętać, to to, że Merkury w Koziorożcu, przez większość miesiąca będzie sprawiał, iż wszelkie działania niezgodne z prawem zostaną ukarane. Z tego powodu Waga pod każdym względem powinna być uczciwa.

Zdrowie:

Waga w tym miesiącu nie powinna narzekać na zdrowie. Jednakże profilaktyka i dbanie o siebie, to minimum, jakie Waga dla siebie powinna zrobić.

Horoskop przygotowała wróżka Mariwa

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje